Gediz harita ve uydu görüntüleri

Gediz, Kütahya ilinin bir ilçesi. İlçe Kütahya'nın 98 kilometre güney doğusunda yer alır. İlçe merkezinin nüfusu 18.728, kasaba ve köyler nüfusu ise 35.531 olmak üzere ilçenin toplam nüfusu 54.259'tur. Yüzölçümü 1442 km2, deniz seviyesinden yüksekliği 736 metredir. daha fazla bilgi

Gediz harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Kütahya » Gediz haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Gediz haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Gediz haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.9856, Boylam: 29.3944

Gediz ilçesi belde ve köyleri

Abide , Akçaalan , Akkaya , Aksaklar , Aliağa , Alikahya , Altınkent , Arıca , Aşıkpaşa , Cebrail , Çeltikçi , Çomaklar , Çukurören , Dedeköy , Değirmenköy , Dereköy , Dörtdeğirmen , Ece , Erdoğmuş , Eskigediz , Fırdan , Gökler , Gölcük , Göynük , Göynükören , Guzungülü , Gümele , Gümüşlü , Gürlek , Hacıbaba , Ilıcasu , Işıklar , İbrahimkahya , İbrahimkahya , Karaağaç , Karaağaç , Karabacaklar , Kayacık , Kayaköy , Kıran , Köpenez , Kurtçam , Pınarbaşı , Polat , Samralar , Sandıklı , Saruhanlar , Saz , Sazak , Soğuksu , Sumaklı , Tepepınar , Uğurluca , Üzümlü , Vakıf , Yağmurlar , Yaylaköy , Yeğinler , Yelki , Yenigüney , Yenikent , Yeşilçay , Yeşiova , Yukarısusuz , Yumrutaş , Yunuslar

Gediz uydu görüntüsü

Gediz ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Gediz haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Gediz uydudan görüntüsü

Gediz konumu

Gediz konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Gediz) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.