Gelibolu harita ve uydu görüntüleri

Gelibolu Çanakkale Boğazı ile Saros Körfezi arasında, güneye doğru genişleyerek uzayen yarımadaya verilen isim. Gelibolu'nun antik ismi Khersonesos'tur. daha fazla bilgi

Gelibolu harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Gelibolu haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Gelibolu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Gelibolu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.3015, Boylam: 26.4564

Gelibolu uydu görüntüsü

Gelibolu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Gelibolu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Gelibolu uydudan görüntüsü

Gelibolu konumu

Gelibolu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Gelibolu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

No Af! : Bnde Güneyliliym en güzel koylar güneylide mutlaka gelin derim türkiyenin en büyük 4. kapalı south''li club güneylide açıldı eğlence alternatifiniz çok yani - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
LODOS: bende bir gelibolulu olarak bu sene geliboluyu beyenmedim su yok belediye calismiyor hele hele hamzakoyda dogru

dürüst bir halk pilaji yok yollari sokaklari bakimsiz (O CANIM GELIBOLUYU) berbat etmisler.gelibolu ölmüs

geliboluya gelen yazlikcilar o canim sirin geliboluyu kirletiyorlar hele carsida yürümek bir mesele cünkü

arabalarin gelisi güzel park etmeleriyazik yazik gelibolu elden gidiyor.hele fener meydaninda ellerinde bira

siseleri ile gezenler arabanin icinden kulaklari sagir eder sekilde calmalari cok ama cok üzüldüm

sehitler diyari sirin gelibolu ne olur gelibolumuzun kiymetini bilelim,,, herkese sevgi ve saygi (LODOS) - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.