Koruköy (Gelibolu) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Koruköy harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Koruköy, Türkiye topraklarında Çanakkale ilinin Gelibolu ilçesine bağlı bir köydür. Koruköy yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Çanakkale » Gelibolu » Koruköy köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Koruköy haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Koruköy haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.5534, Boylam: 26.8080

Gelibolu ilçesi belde ve köyleri

Adılhan , Adılhan , Bayırköy , Bayırköy , Bayramiç , Bayramiç , Bolayır , Bolayır , Burhanlı , Burhanlı , Cevizli , Cevizli , Cumalı , Cumalı , Çokal , Çokal , Değirmendüzü , Değirmendüzü , Demirtepe , Demirtepe , Evreşe , Fındıklı , Fındıklı , Güneyli , Güneyli , Ilgardere , Ilgardere , Kalealtı , Kalealtı , Karainebeyli , Karainebeyli , Kavakköy , Kavakköy , Kavaklı , Kavaklı , Kocaçeşme , Kocaçeşme , Koruköy , Koruköy , Ocaklı , Ocaklı , Pazarlı , Pazarlı , Süleymaniye , Süleymaniye , Sütlüce , Sütlüce , Şadıllı , Şadıllı , Tayfurköy , Tayfurköy , Yeniköy , Yeniköy , Yülüce , Yülüce

Koruköy uydu görüntüsü

Koruköy ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Koruköy haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Koruköy uydudan görüntüsü

Koruköy konumu

Koruköy konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Koruköy) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

SAROZLU17: KORUKÖY MÜKEMMEL BİR TATİL YERİDİR.HELE KÖY DIŞINDAKİ CANLI BALIK LOKANTASINDA BALIK KEYFİ BAMBAŞKADIR - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.