Gemerek harita ve uydu görüntüleri

Gemerek: 1990 sayımına göre toplam nüfûsu 48.453 olup, 8646’sı ilçe merkezinde, 39.807’si köylerde yaşamaktadır. daha fazla bilgi

Gemerek harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Sivas » Gemerek haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Gemerek haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Gemerek haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.1852, Boylam: 36.0750

Gemerek ilçesi belde ve köyleri

Alanköy , Alazlı , Arslantaş , Avcıçayı , Başekin , Beşağaç , Boyalı , Bulhasan , Çalıcı , Çepni, Darıkol , Eğerci, Ekinciler , Eskiköy , Eşikli , Goçukoy , İçdere , İnkışla, Kabaçam , Karkın , Keklicek , Kıpçak , Kozağaç , Kozlu , Okçulu , Ortaköy , Sarısuvat , Sızır, Sobuler , Ütük , Yavşancık , Yeniçubuk, Yeşilçukur

Gemerek uydu görüntüsü

Gemerek ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Gemerek haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Gemerek uydudan görüntüsü

Gemerek konumu

Gemerek konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Gemerek) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

xxxxx: ben bir konuya deinmek istiyorum 18 mart günü ilçemize gelen mustafa yıldız doğanın konseriyle ilgili bir gemerekli olarak utanç ve üzüntü duydum sebebine gelince memleketimize bir sanatçı gelmiş ister sağ görüşlü isterse sol görüşlü olsun halk için gelmiş ama halkımızın tepkisi insanlığa yakışmayan bir tepki idi daha yazacağım ama vicdanım elvermiyor ve bunları yazarken bile bu memleketten utanıyorum - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
cafer: toerist ne yahu?acaba sözlükte var mı diye baktım.sonra kendime güldüm. dilara hanım heralde turist yazmaya calışmış.ama kelimenin terörist,turist arası bir anlamı var gibi.dilara hanım böylece güzel dilimize, ingilizceden gelen iki kelimeyi harmanlayarak bir sözcük katmış.kendisine çok teşekkürler.ancak malumudur ki istediği çalışmaların yapılabilmesi için önce ne istediğinin anlaşılması lazım.onun için yeni türettiği kelimeler biraz yaygınlaşana kadar böyle yerlerde kullanmasa iyi olur. - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
dilara guzel: ya gemerek aslinda guzel yer ama ben bir toerist olarak hic beyenmiyom saat 8 den sorna gemerek carsisii olmus bulunuyoo insan biraz toeristlik yer yapar ama neyazikki neyse benden bukardar hadii yallah:P - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Zehra: Sızır Kasabası Şelalesi ile ünlüdür. Ayrıca tarihi kalıntılar, mağaralar, yaylalar, piknik alanları görülmeye değer. Yeşillik ve sulak bir beldedir. - 5 yıl, 7 ay önce yazıldı.