Yeniçubuk (Gemerek) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Yeniçubuk harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Yeniçubuk, Türkiye topraklarında Sivas ilinin Gemerek ilçesine bağlı bir beldedir. Yeniçubuk yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Yeniçubuk hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Sivas » Gemerek » Yeniçubuk beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Yeniçubuk haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Yeniçubuk haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.2123, Boylam: 36.0969

Gemerek ilçesi belde ve köyleri

Alanköy , Alazlı , Arslantaş , Avcıçayı , Başekin , Beşağaç , Boyalı , Bulhasan , Çalıcı , Çepni, Darıkol , Eğerci, Ekinciler , Eskiköy , Eşikli , Goçukoy , İçdere , İnkışla, Kabaçam , Karkın , Keklicek , Kıpçak , Kozağaç , Kozlu , Okçulu , Ortaköy , Sarısuvat , Sızır, Sobuler , Ütük , Yavşancık , Yeniçubuk, Yeşilçukur

Yeniçubuk uydu görüntüsü

Yeniçubuk ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Yeniçubuk haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Yeniçubuk uydudan görüntüsü

Yeniçubuk konumu

Yeniçubuk konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Yeniçubuk) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.