Gemlik harita ve uydu görüntüleri

Gemlik Bursa iline bağlı bir ilçe. Gemlik Körfezi kıyısında bulunan Gemlik, Bursa’ya 30 Km. uzaklıktadır. İlçe Orhangazi-Yalova ve Mudanya arasındadır. Gemlik’in ortaçağdaki adı Kius=Cius’tur. Bursa civarında kurulan en eski kent olup, kuruluşu İ. Ö. XII. yüzyılda Argonotlara kadar gider. daha fazla bilgi

Gemlik harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Bursa » Gemlik haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Gemlik haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Gemlik haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.4278, Boylam: 29.1594

Gemlik ilçesi belde ve köyleri

Adliye , Adliye , Büyükkumla , Büyükkumla , Cihatlı , Cihatlı , Engürücük , Engürücük , Fevziye , Fevziye , Fındıcak , Fındıcak , Gençali , Gençali , Güvenli , Güvenli , Hamidiye , Hamidiye , Haydariye , Haydariye , Karacaali , Karacaali , Katırlı , Katırlı , Kurşunlu , Kurşunlu , Kurtul , Kurtul , Küçükkumla , Küçükkumla , Muratoba , Muratoba , Narlı , Narlı , Şahinyurdu , Şahinyurdu , Şükriye , Şükriye , Umurbey , Umurbey , Yeniköy , Yeniköy

Gemlik uydu görüntüsü

Gemlik ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Gemlik haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Gemlik uydudan görüntüsü

Gemlik konumu

Gemlik konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Gemlik) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

gemlikli: coşkunaskerş118 - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
KALAYCI: HADİ LAN HARİTA YANLIŞMIŞ KOS KOCA GOOGLE YALAN MI SÖYLÜYO ŞEREFS İZ ADİ PEZEVEN K - 4 yıl, 10 ay önce yazıldı.
isimsiz: ayrıca küçük kumladan hemen sonra karacaali değil büyük kumla gelir. - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
isimsiz: harita yanlış, büyük kumla ve karaca ali sahil şeridindeki minik köylerdir. dağın tepesinde değildir. - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.