Hamidiye (Gemlik) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Hamidiye harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Hamidiye, Türkiye topraklarında Bursa ilinin Gemlik ilçesine bağlı bir köydür. Hamidiye yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Bursa » Gemlik » Hamidiye köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Hamidiye haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Hamidiye haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.3596, Boylam: 29.2480

Gemlik ilçesi belde ve köyleri

Adliye , Adliye , Büyükkumla , Büyükkumla , Cihatlı , Cihatlı , Engürücük , Engürücük , Fevziye , Fevziye , Fındıcak , Fındıcak , Gençali , Gençali , Güvenli , Güvenli , Hamidiye , Hamidiye , Haydariye , Haydariye , Karacaali , Karacaali , Katırlı , Katırlı , Kurşunlu , Kurşunlu , Kurtul , Kurtul , Küçükkumla , Küçükkumla , Muratoba , Muratoba , Narlı , Narlı , Şahinyurdu , Şahinyurdu , Şükriye , Şükriye , Umurbey , Umurbey , Yeniköy , Yeniköy

Hamidiye uydu görüntüsü

Hamidiye ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Hamidiye haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Hamidiye uydudan görüntüsü

Hamidiye konumu

Hamidiye konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Hamidiye) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.