Küçükkumla (Gemlik) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Küçükkumla harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Küçükkumla, Türkiye topraklarında Bursa ilinin Gemlik ilçesine bağlı bir köydür. Küçükkumla yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Bursa » Gemlik » Küçükkumla köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Küçükkumla haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Küçükkumla haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.4778, Boylam: 29.1225

Gemlik ilçesi belde ve köyleri

Adliye , Adliye , Büyükkumla , Büyükkumla , Cihatlı , Cihatlı , Engürücük , Engürücük , Fevziye , Fevziye , Fındıcak , Fındıcak , Gençali , Gençali , Güvenli , Güvenli , Hamidiye , Hamidiye , Haydariye , Haydariye , Karacaali , Karacaali , Katırlı , Katırlı , Kurşunlu , Kurşunlu , Kurtul , Kurtul , Küçükkumla , Küçükkumla , Muratoba , Muratoba , Narlı , Narlı , Şahinyurdu , Şahinyurdu , Şükriye , Şükriye , Umurbey , Umurbey , Yeniköy , Yeniköy

Küçükkumla uydu görüntüsü

Küçükkumla ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Küçükkumla haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Küçükkumla uydudan görüntüsü

Küçükkumla konumu

Küçükkumla konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Küçükkumla) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

misafir: kumla güzel yer de sahil e bakım yok deniz e bakım yok o büyük kumla nın orası cok güzel düzenlenebilir ama araba koyuyon hiç alakası olmıyan para istiyo bir havuz cocuklar için kay kay şezlong kum ohbiraz gayret olsa olacak - 2 yıl, 7 ay önce yazıldı.
KumLaLı: Bizim Site Var Orda Gidioz Her Sene İnernet Cafe lerden çıkmıyoz xD - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
yeşim: yazın kumlayı çook seviyorum - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
ayşeee: hiç gitmedim =( - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
AyLiN: ama kumla ÇoK qüsel =) (:) - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
AyLiN: aslında qüsel yer ama İstanBuL...Daha qüseL =) ama kumla''da qüSel.. =):) :):) - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
AyLiN: bende küçük kumlalıyım ve yaşadığım yeri fazla sewmiyorum.. - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
eko 1907: kumlaya gitipde çağlayan et mangala gitmemek olmaz mükemmel yer - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.
nisa: süper bi yer hayat kumlada 3 yıldır ordayım kumladan ve köftecilerinden vazgeçemiyorum :) - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.