Kurşunlu (Gemlik) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Kurşunlu harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Kurşunlu, Türkiye topraklarında Bursa ilinin Gemlik ilçesine bağlı bir köydür. Kurşunlu yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Bursa » Gemlik » Kurşunlu köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kurşunlu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kurşunlu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.3603, Boylam: 29.0186

Gemlik ilçesi belde ve köyleri

Adliye , Adliye , Büyükkumla , Büyükkumla , Cihatlı , Cihatlı , Engürücük , Engürücük , Fevziye , Fevziye , Fındıcak , Fındıcak , Gençali , Gençali , Güvenli , Güvenli , Hamidiye , Hamidiye , Haydariye , Haydariye , Karacaali , Karacaali , Katırlı , Katırlı , Kurşunlu , Kurşunlu , Kurtul , Kurtul , Küçükkumla , Küçükkumla , Muratoba , Muratoba , Narlı , Narlı , Şahinyurdu , Şahinyurdu , Şükriye , Şükriye , Umurbey , Umurbey , Yeniköy , Yeniköy

Kurşunlu uydu görüntüsü

Kurşunlu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kurşunlu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kurşunlu uydudan görüntüsü

Kurşunlu konumu

Kurşunlu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kurşunlu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.