Germencik harita ve uydu görüntüleri

Aydın iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 422 kilometrekare, nüfusu 28.983 dür. İlçenin yüzeyi kuzeyde ormanlarla... daha fazla bilgi

Germencik harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Aydın » Germencik haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Germencik haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Germencik haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.8699, Boylam: 27.6023

Germencik ilçesi belde ve köyleri

Abdurrahmanlar , Alangüllü , Balatçık , Bozköy , Çamköy , Çarıklar , Dağkaraağaç , Dağyeni , Dampınar , Dereköy , Gümüşköy , Gümüşyeniköy , Habibler , Hıdırbeyli , Karaağaçlı , Kızılcagedik , Kızılcapınar , Meşeli , Moralı , Mursallı , Naipli , Neşetiye , Ortaklar , Ömerbeyli , Reisköy , Selatin , Tekin , Turanlar , Uzunkum , Üzümlü

Germencik uydu görüntüsü

Germencik ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Germencik haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Germencik uydudan görüntüsü

Germencik konumu

Germencik konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Germencik) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

prince of bozkoy: nufusunun dortte birinin marmariste yasadigi jeotermal tesislerin oldugu guzel bir ilce - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
prince of bozköy: nüfusunun dörtte birinin marmariste yaÅŸadığı jeotermal tesislerin olduÄŸu güzel bir ilçe - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
efe: magnesia tarihi kalıntıları gezilmeye gerçekten değer.inciri,zeytini,zeytinyağı,pamuğu ünlüdür.zeytinyağı almadan,incirinden tatmadan,keşkeğinden tatmadan geçilmez.Heleki yerli düğünleri mutlaka izlenmelidir,efeleri görülmelidir.Şubat ayında yapılan geleneksel deve güreşleri kaçırılmamalıdır. mursallı kasabasınddaki kilise,Bozköy termal tesisleri ve burada bulunan tarihi Meryemana hamamı gezilmelidir. - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.