Bozköy (Germencik) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Bozköy harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Bozköy, Türkiye topraklarında Aydın ilinin Germencik ilçesine bağlı bir köydür. Bozköy yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Aydın » Germencik » Bozköy köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Bozköy haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Bozköy haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.9426, Boylam: 27.6326

Germencik ilçesi belde ve köyleri

Abdurrahmanlar , Alangüllü , Balatçık , Bozköy , Çamköy , Çarıklar , Dağkaraağaç , Dağyeni , Dampınar , Dereköy , Gümüşköy , Gümüşyeniköy , Habibler , Hıdırbeyli , Karaağaçlı , Kızılcagedik , Kızılcapınar , Meşeli , Moralı , Mursallı , Naipli , Neşetiye , Ortaklar , Ömerbeyli , Reisköy , Selatin , Tekin , Turanlar , Uzunkum , Üzümlü

Bozköy uydu görüntüsü

Bozköy ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Bozköy haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Bozköy uydudan görüntüsü

Bozköy konumu

Bozköy konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Bozköy) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

prince of bozkoy: inciri zeytini ve zeytin yagi bol olan buyuk ve guzel bir koy. askimin koyu - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
prince of bozköy: inciri zeytini ve zeytin yağı bol olan büyük ve güzel bir köy. aÅŸkımın köyü - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.