Geyve harita ve uydu görüntüleri

Sakarya iline bağlı bir ilçe.Yüzölçümü 1.395 kilometrekare, nüfusu 51.747 dir. İlçenin yüzeyi genel olarak, yer yer çok dik meyilli sırtlardan ibarettir. Halkın başlıca geçimi meyvecilik ve ormancılıkla olmaktadır.İlçe merkezi 3.663 nüfuslu Geyve kasabasıdır. daha fazla bilgi

Geyve harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Sakarya » Geyve haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Geyve haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Geyve haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.5081, Boylam: 30.2910

Geyve ilçesi belde ve köyleri

Ahıbaba , Akdoğan , Akıncı , Akkaya , Alıplar , Alifuatpaşa , Aygırlar , Bağcıgaz , Bağlarbaşı , Bayat , Belpınar , Boğazköy , Bozören , Burhaniye , Ceceler , Çamlık , Çengel , Çine , Çukurköy , Demirler , Dereköy , Doğançay , Doğantepe , Duzakşehir , Epçeler , Esenköy , Eşme , Fındıksuyu , Güney , Günhoşlar , Hacılar , Hacıosmanlar , Halidiye , Hırka , Hisarlık , Ilıcaköy , Ilımbey , İhsaniye , Kamışlı , Karacaören , Karaçam , Kışlaçay , Kızılkaya , Koruköy , Kozan , Köprübaşı , Kulfullar , Maksudiye , Melekşeoruç , Melekşesolak , Nuruosmaniye , Örencik , Safibey , Saraçlı , Sarıgazi , Sekiharman , Setçe , Suçatı , Sütalan , Şehren , Şerefiye , Taşoluk , Umurbey , Yaylak

Geyve uydu görüntüsü

Geyve ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Geyve haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Geyve uydudan görüntüsü

Geyve konumu

Geyve konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Geyve) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

MURO: GEYVE SAKARYA İLİNİN EN GÜZEL İLÇESİDİR.AYVASIYLA VE ÜZÜMÜYLE MEŞHURDUR.YERLİ HALK MANAV KÖKEHLİDİR.GEYVE nin HERŞEYİ MEŞHURDUR.TARİHİ SAKARYA KÖPRÜSÜ BURADA BULUNMAKTADIR.2.BEYAZIT DÖNEMİNDE YAPILMIŞTIR.ALUATPAŞA BELDESİNDE KUVAİYE MİLLİ MÜZESİ BULUNMAKTADIR.ALİ FUAT PAŞA NIN MEZARIDA BURADADIR. - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.