Giresun harita ve uydu görüntüleri

Giresun fındığı ile tanınan Karadeniz Bölgesinde yer alan il. Kiraz ve fındığın bütün dünyâya buradan yayıldığı kabul edilen Giresun ili, Doğu Karadeniz bölgesinde Karadeniz, Trabzon, Gümüşhane, Erzincan, Sivas ve Ordu arasında yer alır. 40°07’ ve 41°08’ kuzey enlemleriyle, 37°50’ ve 39°12’ doğu boylamları arasında kalır. Trafik numarası 28’dir. daha fazla bilgi

Giresun harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Giresun haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Giresun haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Giresun haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.9164, Boylam: 38.3894

Statik haritalar

Giresun ilçe haritaları

Alucra, Bulancak, Çamoluk, Çanakçı, Dereli, Doğankent, Espiye, Eynesil, Görele, Güce, Keşap, Piraziz, Şebinkarahisar, Tirebolu, Yağlıdere

Giresun uydu görüntüsü

Giresun ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Giresun haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Giresun uydudan görüntüsü

Giresun konumu

Giresun konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Giresun) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

köylü: seyma hanım oksijen vurgunu yemiş herhalde masmavi denizini zümrüt yeşili fındık bahçelerini kulak kaya eğribel kümbet çıkrıkkapı ve ikibin yıllık kilise kalıntılarını daha birçok yaylamızı şebinkarahisarın çeşmesini giresunun kalesini yağlıderenin bin yıllık ipek yolu köprülerini ve daha birçok güzelliği görmemesine üzüldüm tavsiyem giresunun kültürünü ve tarihini yazan bir kitap okumasıdır - 3 yıl, 10 ay önce yazıldı.
kepçe: seyma hanım boş vaakitlerini değerlendiremeyince hırsını giresundan çıkarmış. oysa ki Giresun doğasıyla ve eşsiz güzelliğiyle bizim gözümüzde 1 numara. Eğer seyma hanım sosyal aktivitelerden bahsediyorsa o zaman okuyacak büyük insan olacak ve bundan önce giresuna yapılan haksızlıkları sömürüleri yaptırmayacakki başka arkadaşlarda şikayet etmesin. üniversite okuyosunuz ama giresunun bu doğal güzelliğinin yanında niçin gelişemediğini bilmiyorsunuz. ondan sonrada sizi gidi üniversiteli cahiller denildiğinde kızıyorsunuz. - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
Misafir: SEYMA HANIM SEN NERELİSİN Kİ BİZİM SEHRİMİZİ KOTULUYOSUN AYIP BE. ÜNİVERSİTELİYMİŞ BİDE - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
gezgin: işimden dolayı türkyenin tüm illerini ilçe ilçe gezdim en az 1 er hafta kaldım ama giresun kadar yeşil ve maviye hakim başka bir şehir daha görmedim bu bir gerçek yemekleri insanların yaklaşımı şehrin kendine öz sakinliği ilee yaşanılır bir şehir üni versitesi daha yeni yeni olustuğu için zman ister şehrin daha iyi hizmeti için karadeniz turu yapmayan her vatandaşımızın görmesi gereken bir il ..... - 4 yıl, 10 ay önce yazıldı.
karadeniz kızı: doğru anlatamazsın bu şehri anlatılmaz görülüncede bırakasınız gelmez.Alıştınız egzoz kokularına tabi.yaşadığın yer, giresunla kıyaslanamaz bile arasında çok fark var. bide üniversiteli ya. - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
karadeniz kızı: Sen ne anLarsın memleket duygusunu iğrençmiş.benim memleketim gibisi varmı alıştınız beton yığını görmeye yeşillik deniz görünce beğenmiyosunuz.İyikide giresunluyum gerçekten yeşiliyle doğasıyla fındığıyla azgın deniziyle yağmuruyla bir cennet giresun. ve karadenizde tek adası olan şehir. - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
ŞEYMA: giresun iğrenç bir şehir ufacık hiçbir şey yok orada üniversite okuyorum bu 2. yılım olacak ama sanki asırlar oldu orada yaşayalı . hiçkimseye tavsiye etmem bu şehri.karadeniz güzel süper bir yer ama giresun HAYIR.BU İĞRENÇ ŞEHRİ ANLATAMAM GÖRMENİZ LAZIM... - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
hakan: gıresun camılı koyunu mutlaka gormelısınız ve orda meshur camılı kofte salonunda kofte yemeden oradan ayrılmamalısınız herseyıyle mukemmel bır lezzet vee taklıtlerınden korunmalısınız:d camılı kofte salonu süper gıresunda tek karnınızı doyurabılcgnz bır yer...... - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
MEMLEKET AŞKI: GİRESUN-ŞEBİNKARAHİSAR YOLUNDAN GEÇİP ŞEBİNKARAHİSARA GİDİN. 3 SAATTE 3 MEVZİM 4 İKLİM GÖRÜN DERİM. EĞRİBELE 2200 METREYE 0 RAKIMDAN ÇIKIP İÇ ANADOLUYA DÜŞMEK GARİP BİR DENEYİM. YOL BOYU MANZARALARI ANLATMAYACAM. EĞRİBELE GELMEDEN HENDEKTE BİR PİRZOLA DA YİYİN - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
PROF 0420: Doğu karadenizin yeşil doğa kültürü,temiz bol oksijenli havası,soğuk suları ile gezilmesi gereken yaylaları,kurtuluş savaşında verdiği mücadelerle tarihe geçmiş,restore edilmiş tarihi eserleriyle ve karadenizin tek yaşanılabilecek yeşilim adasıyla bol balık çeşitleriyle GİRESUN ANLATILDIĞINDA GEZİP GÖRMEDİĞİNİZE ÜZÜLECEĞİNİZ DOĞA HARİKASIDIR... - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
ÇOTANAK: giresun görülmesi gereken yeryüzü cennetlerinden bitanesidir.Doğası,denizi,havası o kadar yumuşaktırki ruhunuzu okşar.imkanı olanlara tavsiye edebileceğim bi yerdirdir.Karadenizin tek adası buradadır ve gizem doludur.yaylalarına çıktığınızda zaten ayağınız yerden kesilmiş demektir.İnsanları sevecen ve sıcaktır.kültürü yüksektir.Anlatılacak gibi değil GİDİN VE GÖRÜN CENNETİ. - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.