Hadim harita ve uydu görüntüleri

hadim ile ilgili özet bilgi henüz girilmemiş. Detaylı bilgi için tıklayınız. daha fazla bilgi

Hadim harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Konya » Hadim haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Hadim haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Hadim haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.9862, Boylam: 32.4645

Hadim ilçesi belde ve köyleri

Ağaççı , Aşağıeşenler , Aşağıkızılca , Aşağıkızılkaya , Bademli, Bağbaşı, Beyreli , Bolat, Çiftepınar , Dedemli, Dolhanlar , Dülgerler , Fakılar , Gaziler , Gülpınar , Güynükkışla, İğdeören , Kalınağıl , Kaplanlı , Korualan, Küplüce , Oduncu , Oduncu , Sarnıç , Selahattin , Umurlar , Yağcı , Yalınçevre, Yelmez , Yukarıeşenler , Yukarıkızılca

Hadim uydu görüntüsü

Hadim ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Hadim haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Hadim uydudan görüntüsü

Hadim konumu

Hadim konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Hadim) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.