Hakkari harita ve uydu görüntüleri

HakkariTürkiye'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan il. Van, Mardin, Siirt, Irak ve İran sınırları ile komşu olan Hakkâri çok engebeli bir arâzi üzerindedir. Güneydoğunun sarp ucudur. 42°10’ ve 44°50’ doğu boylamları ile 36°57’ ve 37°48’ kuzey enlemleri arasında yer alır. Trafik plaka numarası 30’dur. daha fazla bilgi

Hakkari harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Hakkari haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Hakkari haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Hakkari haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.5750, Boylam: 43.7338

Statik haritalar

Hakkari ilçe haritaları

Çukurca, Şemdinli, Yüksekova

Hakkari uydu görüntüsü

Hakkari ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Hakkari haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Hakkari uydudan görüntüsü

Hakkari konumu

Hakkari konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Hakkari) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

rasim_06: kimler bura kaç dogumludur nereler gezilir köyünüzü tanıtın ayrıca kutlucayıda gösterin - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
rasim_06: benim adım rasim hepineze selamlar benim teyze oglunun hakkariye çıktı kutluca nereye bahlı bana email atarmısınız R_asim_06@ gönderimisiniz bekliyom by - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
esram: hakkkarını yerlı kıyafetlerı yoresel yemeklerı ters lalesı unlu dıye dusunuyorum - 5 yıl, 4 ay önce yazıldı.