Halit Armay Lisesi harita ve uydu görüntüleri

İstanbul`un Küçükyalı Semtinde Bulunan Düz Lisedir. Sayısal ,Sözel , Eşit Ağırlık Bölümleri Bulunmakta Olan Bir Devlet Okuludur. daha fazla bilgi

Halit Armay Lisesi (Lise
Adres: Kılavuzçayırı Cad.Polis Mahmut Sok.No:1 Küçükyalı/Maltepe/İst. Telefon: 2163661806 Faks: 2163660434) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Maltepe » Halit Armay Lisesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Halit Armay Lisesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Halit Armay Lisesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0123, Boylam: 28.9759

Halit Armay Lisesi uydu görüntüsü

Halit Armay Lisesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Halit Armay Lisesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Halit Armay Lisesi uydudan görüntüsü

Halit Armay Lisesi konumu

Halit Armay Lisesi konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Halit Armay Lisesi) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.