Haluk Ündeğer İlköğretim Okulu harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Haluk Ündeğer İlköğretim Okulu (İlköğretim Okulu
Adres: SEYİTNİZAM MAH.GÜMÜŞSUYU CAD. TRAMVAY DURAĞİ YANİ ZEYTİNBURNU/İST. Telefon: 2126651910 Faks: 2125463732) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Zeytinburnu » Haluk Ündeğer İlköğretim Okulu haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Haluk Ündeğer İlköğretim Okulu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Haluk Ündeğer İlköğretim Okulu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0123, Boylam: 28.9759

Haluk Ündeğer İlköğretim Okulu uydu görüntüsü

Haluk Ündeğer İlköğretim Okulu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Haluk Ündeğer İlköğretim Okulu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Haluk Ündeğer İlköğretim Okulu uydudan görüntüsü

Haluk Ündeğer İlköğretim Okulu konumu

Haluk Ündeğer İlköğretim Okulu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Haluk Ündeğer İlköğretim Okulu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

ECEM: okulumuz Allah a şükür ist. un sayılı okullarından ve bilgi yarışmasında 1. liğimiz var gayet gzl bi okul..... - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
pelin: okulumuzun basketbolcuları vb spor dallarında 1incilikleri var güzel okul ama güvenliği kötü /// İST. z.Burnu- haluk ündeger i.ö.okulu
 • UPS
 • - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
  damla: bn ist.daki haluk ündeger e gidiorm . o okulda choq gsL.bizim okul da özel okul..... /// UPS /// - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
  alperen çetin: ewwt ya bu okul çok güzel bu okulda olan sosyal aktiviteler çocukların eğitiminede yansıyo özellik le basketbol branşına önemm verdikleri için çok teşekkür ederim ..... - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
  ALPEREN: EWTT YA BU OKUL ÇOK GZL SEMRA DEMİRER TEYZEYE SLM BNDEN ALPERENÇETİN - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
  buğra: haluk ündeğer çok iyi bir okul yeğnim de o okulda hocası fikret benim eski hocam e. seyma kerman yeğnim göktan çoklu ve onu çok seviyorum on dan ayrıldığım için çok üzgünüm güle güle sevgili yeğnim annene selam söyle görüşürüz. seni çok seviyorum hoşçakal deha yı ve anneni öp by - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
  şükran: geçen sene bende o okulda okudum çok beğendim tam bir özel okul gibi - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.