Koyunluca (Harran) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Koyunluca harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Koyunluca, Türkiye topraklarında Şanlıurfa ilinin Harran ilçesine bağlı bir köydür. Koyunluca yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Şanlıurfa » Harran » Koyunluca köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Koyunluca haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Koyunluca haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.8207, Boylam: 39.3431

Harran ilçesi belde ve köyleri

Ağcıl , Akkuş , Aklar , Alacalı , Altılı , Arın , Arslankuyusu , Aslanlı , Aşağıkesmeyaka , Aşağıyarımca , Avlak , Aydıncık Köyü , Aydınlar , Balkat , Balkır , Başkaragöz , Bellitaş , Bilgili , Binekli , Bozyazı , Buğdaytepe , Bukdere , Buldum , Bulgurlu , Büyüktaşlıca , Büyüktürbe , Büyükyıldız , Ceylangözü , Çağbaşı , Çatalhurma , Çepkenli , Çolpan , Damlasu , Dayanıklı , Demirli , Doğukesmeyaka , Doruç , Duran , Emekli , Eskiharran , Giyimli , Gögeç , Göktaş , Gözcü , Gürgelen , Huzurlu , İmambakır , Kabataş , Karataş , Kayaca , Kaymaklı , Kılıçlı , Kırmıtlı , Koyunluca , Kökenli , Kuruyer , Küçükyıldız , Küplüce , Meydankapı , Minare , Oğulcuk , Oztaş , Öncüler , Parapara , Saıde , Seferköy , Selalmaz , Serince , Sugeldi , Suvacık , Sütlüce , Şahinalan , Şuayıpşehri , Şükürali , Tahılalan , Tantana , Taylıca , Tekneli , Toytepe , Tozluca , Türkoğlu , Uluağaç , Uzunyol , Ünlü , Varlıalan , Yakacık , Yardımlı , Yaygılı , Yayvandoruk , Yenice , Yenidoğan , Yolgider , Yukarıyakınyol , Yukarıyarımca

Koyunluca uydu görüntüsü

Koyunluca ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Koyunluca haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Koyunluca uydudan görüntüsü

Koyunluca konumu

Koyunluca konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Koyunluca) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.