Hassa harita ve uydu görüntüleri

Hatay iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 496 kilometrekare, nüfusu 18.687 dir. İlçenin yüzeyi çoklukla dağlık alanlardan meydana gelmiştir. Tarla ekimi, meyvecilik, bağcılık, halkın başlıca geçim... daha fazla bilgi

Hassa harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Hatay » Hassa haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Hassa haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Hassa haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.7992, Boylam: 36.5179

Hassa ilçesi belde ve köyleri

Akbez , Aktepe , Ardıçlı , Arpalıuşağı , Aşağıkarafakılı , Bintaş , Çınarbaşı , Dedemli , Demrek , Eğribucak , Gazeluşağı , Gülpınar , Güvenç , Hacılar , Katranlık , Kavlaktepe , Koruhüyüğü , Küreci , Mazmanlı , Sapanözü , Söğüt , Tiyek , Yeniyapan , Yoluklar , Yukarıbucak , Yukarıkarafakılı , Yuvalı , Zeytinoba

Hassa uydu görüntüsü

Hassa ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Hassa haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Hassa uydudan görüntüsü

Hassa konumu

Hassa konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Hassa) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

İbrahim Kocamanoğlu: Siteyi inşa etmrkle iyi yapmışınız ama cok eksiklikler var coğu köyler göstrlmemiş mesela Ardıçlı beldesi yok ,ayrıca Arpalıuşagı,Kavlaktepe Köylerinide Göremedim bunun yanında Süriyenin Köylerini bile yazmışınız valla ben bir HASSA lı olarak bu siteyi azırlayanın yabancıbiri oldugu kanısına vardım yinede elinize sağlık. - 5 yıl, 8 ay önce yazıldı.