Ardıçlı (Hassa) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Ardıçlı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Ardıçlı, Türkiye topraklarında Hatay ilinin Hassa ilçesine bağlı bir köydür. Ardıçlı yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Hatay » Hassa » Ardıçlı köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Ardıçlı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Ardıçlı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.7220, Boylam: 36.5152

Hassa ilçesi belde ve köyleri

Akbez , Aktepe , Ardıçlı , Arpalıuşağı , Aşağıkarafakılı , Bintaş , Çınarbaşı , Dedemli , Demrek , Eğribucak , Gazeluşağı , Gülpınar , Güvenç , Hacılar , Katranlık , Kavlaktepe , Koruhüyüğü , Küreci , Mazmanlı , Sapanözü , Söğüt , Tiyek , Yeniyapan , Yoluklar , Yukarıbucak , Yukarıkarafakılı , Yuvalı , Zeytinoba

Ardıçlı uydu görüntüsü

Ardıçlı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Ardıçlı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Ardıçlı uydudan görüntüsü

Ardıçlı konumu

Ardıçlı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Ardıçlı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.