Havza harita ve uydu görüntüleri

Bir havza bir nehir ya da göl havzası, nehirin kaynağı ve sonlandığı yer arasında kalan ve nehire su veren tüm alanı kapsamaktadır. daha fazla bilgi

Havza harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Samsun » Havza haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Havza haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Havza haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.9703, Boylam: 35.6632

Havza ilçesi belde ve köyleri

Ağcamahmut , Ağdırhasan , Armutlu , Arslançayırı , Aşağısusuz , Aşağıyavucak , Başpelit , Bekdiğin, Belalan , Beyköy , Beyören , Boyalı , Celil , Cevizlik , Çakıralan , Çamyatağı , Çayırözü , Çelikalan , Çeltek , Çiftlikköy , Demiryurt , Dereköy , Doğançayır , Dündarlı , Ekinpınarı , Elmacık , Ereli , Erikbelen , Ersandık , Esenbey , Eymir , Gelincik , Gıdırlı , Güvercinlik , Hacıbattal , Hacıdede , Hecinli , Hilmiye , Ilıca, Imırcık , Kaleköy , Kamlık , Karabük , Karageçmiş , Karahalil , Karameşe , Karga , Kayabaşı , Kayacık , Kemaliye , Kıroğlu , Kirenlik , Kocaoğlu , Kocapınar , Kuşkonağı , Küflek , Meryemdere , Mesudiye , Mısmılağaç , Mursel , Orhaniye , Ortaklar , Paşapınarı , Pınarçay , Sivikese , Sofular , Şerifali , Şeyhali , Şeyhkoyun , Şeyhler , Şeyhsafı , Taşkaracaören , Tekkeköy , Tuzla , Uluçal , Yağcımahmut , Yaylaçatı , Yazıkışla , Yenice , Yeşilalan , Yukarısusuz , Yukarıyavucak

Havza uydu görüntüsü

Havza ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Havza haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Havza uydudan görüntüsü

Havza konumu

Havza konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Havza) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

gül: Havzaya mutlaka uğrayın kaplıcalarından faydalanın - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
celil köyü: haritanız oldukça fonksiyonel bir bilgi bankası niteliğinde teşekkür ediyorum... ve gördüğüm bir yanlışı bildirmek istiyorum. samsun havza ilçesi haritasında demiryurt köyü olarak işaretlediğiniz yer, aslında haritanızda adı hiç geçmeyen CELİL KÖYÜ'nün bulunduğu yerdir. demiryurt köyü ise celil köyü ile dereköy arasından geçen yolun üzerinde bir köydür... oraları iyi bilen biri olarak bu yanlış konusunda uyarmak istedim. umarım düzeltirsiniz... - 5 yıl, 7 ay önce yazıldı.