Şerifali (Havza) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Şerifali harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Şerifali, Türkiye topraklarında Samsun ilinin Havza ilçesine bağlı bir köydür. Şerifali yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Samsun » Havza » Şerifali köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Şerifali haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Şerifali haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.1127, Boylam: 35.6303

Havza ilçesi belde ve köyleri

Ağcamahmut , Ağdırhasan , Armutlu , Arslançayırı , Aşağısusuz , Aşağıyavucak , Başpelit , Bekdiğin, Belalan , Beyköy , Beyören , Boyalı , Celil , Cevizlik , Çakıralan , Çamyatağı , Çayırözü , Çelikalan , Çeltek , Çiftlikköy , Demiryurt , Dereköy , Doğançayır , Dündarlı , Ekinpınarı , Elmacık , Ereli , Erikbelen , Ersandık , Esenbey , Eymir , Gelincik , Gıdırlı , Güvercinlik , Hacıbattal , Hacıdede , Hecinli , Hilmiye , Ilıca, Imırcık , Kaleköy , Kamlık , Karabük , Karageçmiş , Karahalil , Karameşe , Karga , Kayabaşı , Kayacık , Kemaliye , Kıroğlu , Kirenlik , Kocaoğlu , Kocapınar , Kuşkonağı , Küflek , Meryemdere , Mesudiye , Mısmılağaç , Mursel , Orhaniye , Ortaklar , Paşapınarı , Pınarçay , Sivikese , Sofular , Şerifali , Şeyhali , Şeyhkoyun , Şeyhler , Şeyhsafı , Taşkaracaören , Tekkeköy , Tuzla , Uluçal , Yağcımahmut , Yaylaçatı , Yazıkışla , Yenice , Yeşilalan , Yukarısusuz , Yukarıyavucak

Şerifali uydu görüntüsü

Şerifali ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Şerifali haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Şerifali uydudan görüntüsü

Şerifali konumu

Şerifali konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Şerifali) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.