Haydar Akçelik Anadolu Meslek ve Kız Mes.Lisesi harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Haydar Akçelik Anadolu Meslek ve Kız Mes.Lisesi (Anadolu Meslek Lisesi (Kız Teknik)
Adres: NİŞANCI MAH.ABDURRAHMAN ŞEREFBEY CAD.NO:40 Telefon: 2125761653 Faks: 2125761922) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Eyüp » Haydar Akçelik Anadolu Meslek ve Kız Mes.Lisesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Haydar Akçelik Anadolu Meslek ve Kız Mes.Lisesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Haydar Akçelik Anadolu Meslek ve Kız Mes.Lisesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0417, Boylam: 28.9347

Haydar Akçelik Anadolu Meslek ve Kız Mes.Lisesi uydu görüntüsü

Haydar Akçelik Anadolu Meslek ve Kız Mes.Lisesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Haydar Akçelik Anadolu Meslek ve Kız Mes.Lisesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Haydar Akçelik Anadolu Meslek ve Kız Mes.Lisesi uydudan görüntüsü

Haydar Akçelik Anadolu Meslek ve Kız Mes.Lisesi konumu

Haydar Akçelik Anadolu Meslek ve Kız Mes.Lisesi konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Haydar Akçelik Anadolu Meslek ve Kız Mes.Lisesi) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

gizem hayal: merhaba ben gizem.şu an rami i.ö.o orta son öğrencisiyim.inşallah seneye bu okula yani haydar akçelik lisesi ne gitmek istiyorum.çocuk psikolojisi veya anaokulu hayalimdir - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.