Haymana harita ve uydu görüntüleri

Ankara iline bağlı bir İlçe. Yüzölçümü 3.494 kilometre nüfusu 46.214 dur Yüzeyi, genel olarak dalgalı sırtlar ve aralarındaki vadilerden ibarettir. Haymana, tahıl baklagiller ekimi ve hayvancılığı... daha fazla bilgi

Haymana harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ankara » Haymana haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Haymana haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Haymana haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.4320, Boylam: 32.4972

Haymana ilçesi belde ve köyleri

Ahırlıkuyu , Aktepe , Alahacılı , Altıpınar , Ataköy , Bahçecik , Balçıkhisar, Boğazkaya , Bostanhüyük , Boyalık , Bumsuz, Büyükkonakgörmez , Büyükyağcı , Cihanşah , Cingirli , Culuk , Çalış, Çatak , Çayraz , Çeltek , Çeltekli , Demirözü , Dereköy , Deveci , Devecipınarı , Dikilitaş , Durupınar , Durutlar , Emirler , Esen , Eskikışla , Evci , Evliyafakı , Gedik , Gedikli , Güzelcekale , İkizce , İncirli , Karacaören , Karahoca , Karaömerli , Karapınar , Karasüleymanlı , Katrancı , Kavakköy , Kepriçköy , Kesikkavak , Kızılkoyunlu , Kirazoğlu , Kutluhan , Küçükkonakgörmez , Küçükyağcı , Oyaca, Pınarbaşı , Saatli , Sarıdeğirmen , Sarıgöl , Sazağası , Serinyayla , Sırçasaray , Sinanlı , Sincik , Soğulca , Söğüttepe , Şerefligöközü , Tabaklı , Tepeköy , Toyçayırı , Türkhüyük , Türkşerefli , Yamak , Yaprakbayırı , Yaylabeyi , Yenice, Yeniköy , Yergömü , Yeşilköy , Yeşilyurt , Yukarısebil , Yurtbeyli

Haymana uydu görüntüsü

Haymana ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Haymana haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Haymana uydudan görüntüsü

Haymana konumu

Haymana konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Haymana) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Mehmet özkan: Sazagası ne sölemekle biter.ne de yazmakla işte böle bîr köy - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.