Hendek harita ve uydu görüntüleri

Sakarya iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 478 kilometrekare, nüfusu 39.612 dir. İlçenin yüzeyi tatlı meyilli yamaçlarla bu yamaçların batısını çevreleyen geniş ve düz ovadan ibarettir. Yamaçların önemli... daha fazla bilgi

Hendek harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Sakarya » Hendek haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Hendek haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Hendek haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.7994, Boylam: 30.7483

Hendek ilçesi belde ve köyleri

Akarca , Akçayır , Akova , Aksu , Aktefek , Aşağıçalıca , Bakacak , Balıklıihsaniye , Beyköy , Beylice , Bıçkıatık , Çakallık , Çamlıca , Çayırbaşı , Çobanyatak , Çukurhan , Dereköy , Dikmen , Esentepe , Eskibıçkı , Göksu , Güldibi , Gündoğan , Güney , Hacıkışla , Hacımbey , Hallaç , Hamitli , Harmantepe , Hicriye , Hüseyinşeyh , İkbaliye , İkramiye , Kadifekale , Kalayık , Karaçökek , Karadere , Karaman , Karatoprak , Kargalıhanbaba , Kargalıyeniköy , Kazımıye , Kırktepe , Kızanlık , Kocadongel , Kurtuluş , Lütfiyeköşk , Martınler , Muradiye , Nuriye , Ortaköy , Paşaköy , Pınarlı , Sarıyer , Servetiye , Sivritepe , Sofular , Soğuksu , Sükenarı , Süleymaniye , Sümbüllü , Şeyhler , Tuzak , Türbek , Uzuncaorman , Yağbasan , Yarıca , Yayalar , Yeniköy , Yeniyayla , Yeşilköy , Yeşilyurt , Yukarıçalıca , Yukarıhüseyinşeyh

Hendek uydu görüntüsü

Hendek ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Hendek haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Hendek uydudan görüntüsü

Hendek konumu

Hendek konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Hendek) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

kafkaskartalı61: doÄŸa yapısıyla yaylalarıyla insana huzur verir alabalığı bi harika gidip görülmesi menfaatinize..duyurulur - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
kafkaskartalı61: hendek için fazla söze gerek yok,kaffar okkan,ziyafettin ergöz...denilmesi yeterli. - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
beyza: bence hendek cok güzel bir yer.İnsanları olsun cokk güzel gidip gölmeli - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.