Hindistan harita ve uydu görüntüleri

Hindistan, ya da resmî adıyla Hindistan Cumhuriyeti (Hintçe: Bhārat Gaṇarājya; İngilizce: Republic of India), Güney Asya'da bulunan bir ülkedir. Yüzölçümü açısından dünyada en büyük yedinci ülkesidir. Nüfusu en kalabalık ikinci ülkedir, ve dünyanın en büyük demokrasisidir. Güneyinde Hint Okyanusu, batısında Umman Denizi ve doğusunda Bengal Körfezi olan ülkenin deniz kıyısı 7.517 kilometre uzunluktadır. Başkenti Yeni Delhi'dir. daha fazla bilgi

Harita yükleniyor...
[harita yüklenirken lütfen bekleyiniz (toplam 133,01 KB)] Hindistan harita

Resmin boyutları: 1002px x 1476px, Dosya boyutu: 136204byte (133,01 KB), Renk: , Formatı: .

Harita, sayfaya sığabilmesi için küçültülmüştür. Haritada yakınlaşmak veya uzaklaşmak için, resme iki kere tıklayın, üstteki + veya - işaretlerini ve/veya fareniz üzerindeki sayfa kaydırma aparatını kullanabilirsiniz.
Yorumlar - Lütfen konu (Hindistan) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Misafir: bence tayland daha ıyı puket gıbı hındıstan cok kalabalık ve hastalık rıskı bulunan bır ulke kuzeyınde sırılanka yada maldıvlerı secın..... - 2 yıl, 8 ay önce yazıldı.
Büşra: dünyanın en mükemmel yeridir bence..Allah kısmet ederse bu topraklarda yaşicam :) - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
murti: hindistandaki olası hastalıklara karşı aşı yada ilaç desteği alarak gidilmeli. Malaria ve sarılık tehlikesi ciddi boyutta. tropikal meyvelerden vazgeçmeyin. kapalı sulardan için. yemeklerini zaten isteseniz de yiyemeyeceksiniz:) iyi yolculuklar. - 5 yıl, 6 ay önce yazıldı.