Karlıtepe (Hizan) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Karlıtepe harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Karlıtepe, Türkiye topraklarında Bitlis ilinin Hizan ilçesine bağlı bir köydür. Karlıtepe yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Bitlis » Hizan » Karlıtepe köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Karlıtepe haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Karlıtepe haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.0978, Boylam: 42.4216

Hizan ilçesi belde ve köyleri

Ağılözü , Akbıyık , Akça , Akdık , Akşar , Aladana , Ballı , Ballıca , Bozpınar , Bölüklü , Budaklı , Çalışkanlar , Çatakdeğirmen , Çayır , Çokekyazı , Dağören , Dayılar , Derince , Doğancı , Döküktaş , Ekinli , Ekintepe , Elmacık , Erencik , Gayda , Gökay , Göktepe , Gönüllü , Gürece , Hacımehmet , Harmandöven , Horozdere , İçlikaval , İncirli , Kalkanlı , Kapısuyu , Karaağaç , Karbastı , Karlıtepe , Kayalı , Keçeli , Keklik , Kepirli , Koçlu , Koçyiğit , Kolludere, Meydan , Ortaca , Oymapınar , Örgülü , Sağınlı , Sağırkaya , Sarıtaş , Sarpkaya , Sürücüler , Süttaşı , Tutumlu , Uzuntaş , Ürünveren , Yaylacık , Yelkıran , Yenicik , Yığınkaya , Yolbilen , Yukarıayvacık , Yukarıçalı

Karlıtepe uydu görüntüsü

Karlıtepe ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Karlıtepe haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Karlıtepe uydudan görüntüsü

Karlıtepe konumu

Karlıtepe konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Karlıtepe) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.