Hollanda harita ve uydu görüntüleri

Hollanda ya da Hollanda Krallığı (Hollandaca: Nederland), Hollanda, Aruba ve Hollanda Antillerinden oluşur. Hollanda, kuzey ve batıda Kuzey Denizi, güneyde Belçika, doğuda ise Almanya ile komşudur. Ülke topraklarının çoğunluğu deniz seviyesinin altındadır. Hollanda, Belçika ve Lüksemburg ile birlikte Benelüks ülkelerinden bir tanesini oluşturur. Hollanda'nın Rotterdam kenti, Avrupa'nın en büyük limanlarından biridir. daha fazla bilgi

Hollanda harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Hollanda haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Hollanda haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Hollanda haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 52.1326, Boylam: 5.29126

Statik haritalar

Hollanda uydu görüntüsü

Hollanda ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Hollanda haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Hollanda uydudan görüntüsü

Hollanda konumu

Hollanda konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Hollanda) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Misafir: ibrahim beyin söylediği eksik bir bilgi. şu anda başkent amsterdam olarak gözükse de bütün idari birimler laheydedir. bundan dolayı tartışmalar olmaktadır. - 2 yıl, 8 ay önce yazıldı.
serseri33: cok guzel bir ulke bi kere sistem oturmus yasanabilecek bir ulke ben 4 sene kaldim su an imkanin olsa yine gitmek isterim tavsiye ederim - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Misafir: rüya gibii mutlaka gidin - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
selen çelik: öncelikle çok güzel. gitmenizi tavsiye ederim - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
kadime: hollandaya bayılıyorum - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
ibrahim: başkenti ams-terdam - 5 yıl, 6 ay önce yazıldı.