Hollanda harita ve uydu görüntüleri

Hollanda ya da Hollanda Krallığı (Hollandaca: Nederland), Hollanda, Aruba ve Hollanda Antillerinden oluşur. Hollanda, kuzey ve batıda Kuzey Denizi, güneyde Belçika, doğuda ise Almanya ile komşudur. Ülke topraklarının çoğunluğu deniz seviyesinin altındadır. Hollanda, Belçika ve Lüksemburg ile birlikte Benelüks ülkelerinden bir tanesini oluşturur. Hollanda'nın Rotterdam kenti, Avrupa'nın en büyük limanlarından biridir. daha fazla bilgi

Harita yükleniyor...
[harita yüklenirken lütfen bekleyiniz (toplam 111,17 KB)] Hollanda harita

Resmin boyutları: 1094px x 900px, Dosya boyutu: 113837byte (111,17 KB), Renk: , Formatı: .

Harita, sayfaya sığabilmesi için küçültülmüştür. Haritada yakınlaşmak veya uzaklaşmak için, resme iki kere tıklayın, üstteki + veya - işaretlerini ve/veya fareniz üzerindeki sayfa kaydırma aparatını kullanabilirsiniz.
Yorumlar - Lütfen konu (Hollanda) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Misafir: ibrahim beyin söylediği eksik bir bilgi. şu anda başkent amsterdam olarak gözükse de bütün idari birimler laheydedir. bundan dolayı tartışmalar olmaktadır. - 2 yıl, 8 ay önce yazıldı.
serseri33: cok guzel bir ulke bi kere sistem oturmus yasanabilecek bir ulke ben 4 sene kaldim su an imkanin olsa yine gitmek isterim tavsiye ederim - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Misafir: rüya gibii mutlaka gidin - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
selen çelik: öncelikle çok güzel. gitmenizi tavsiye ederim - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
kadime: hollandaya bayılıyorum - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
ibrahim: başkenti ams-terdam - 5 yıl, 6 ay önce yazıldı.