Hopa harita ve uydu görüntüleri

Artvin iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 303 kilometrekare, nüfusu 16.409 dur. Yüzeyi genel olarak ormanlarla kaplı dağlardan, dik meyilli yamaçlardan ve bu yamaçlar arasındaki derin vadilerden meydana... daha fazla bilgi

Hopa harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Artvin » Hopa haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Hopa haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Hopa haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.4077, Boylam: 41.4351

Hopa ilçesi belde ve köyleri

Akdere , Balıkköy , Başköy , Başoba , Çamlı , Çamurlu , Çavuşlu , Çimenli , Dereiçi , Eskikıyı , Eşmekaya , Gümüşdere , Güneşli , Güvercinli , Hendek , Karaosmaniye , Kayaköy , Kazımiye , Kemalpaşa, Koyuncular , Köprücü , Liman , Osmaniye , Pınarlı , Sarp , Subaşı , Sugören , Uçkardeş , Yeşiköy , Yoldere

Hopa uydu görüntüsü

Hopa ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Hopa haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Hopa uydudan görüntüsü

Hopa konumu

Hopa konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Hopa) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.