İdil harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

İdil harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Şırnak » İdil haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki İdil haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki İdil haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.3402, Boylam: 41.8934

İdil ilçesi belde ve köyleri

Açma , Akdağ , Akkoyunlu , Aksoy , Alakamış , Basak , Bereketli , Bozburun , Bozkır , Çığır , Çınarlı , Çukurlu , Dirsekli , Dumanlı , Duruköy , Gedik , Güzelova , Haberli , Hendekköy , Işık , Karalar, Kaşıkçı , Kayalı , Kayı , Kentli , Kırca , Kozluca , Köyceğiz , Kurtuluş , Kuyulu , Mağaraköy , Ocaklı , Okçu , Ortaca , Ortaköy , Oyalı , Oymak , Ozan , Öğündük , Özbek , Özen , Peçenek , Pınarbaşı , Sarıköy , Sırtköy, Sulak , Tekeköy , Tepecik , Tepeköy , Toklu , Topraklı , Uçarlı , Uğrak , Ulak , Üçok , Varımlı , Yağmurca , Yalaz , Yarbaşı , Yavşan , Yayalar , Yaylaköy , Yazman , Yolaçan , Yörük , Yuvalı , Yüksekköy

İdil uydu görüntüsü

İdil ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif İdil haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

İdil uydudan görüntüsü

İdil konumu

İdil konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (İdil) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.