İmam Hatip Lisesi harita ve uydu görüntüleri

Türkiye’de bir dönem din görevlisi yetiştirmek üzere kurulmuş lise düzeyinde okullar.Bugünkü İmam Hatip Liseleri’nin kökü olarak 1913 yılında İmam Hatip yetiştirmek üzere açılan ve daha sonra ''Medresetü-l Vaazin'' ile birleştirilerek ''Medresetü-l İrşad'' adını alan Medresetü-l Eimmeti vel Hutaba, kabul edilebilir. daha fazla bilgi

İmam Hatip Lisesi (İmam Hatip Lisesi
Adres: KALEİÇİ M. DOKTOR ÇEŞME YOLU Telefon: 2127891310 Faks: 2127891342) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Çatalca » İmam Hatip Lisesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki İmam Hatip Lisesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki İmam Hatip Lisesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0593, Boylam: 28.9283

İmam Hatip Lisesi uydu görüntüsü

İmam Hatip Lisesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif İmam Hatip Lisesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

İmam Hatip Lisesi uydudan görüntüsü

İmam Hatip Lisesi konumu

İmam Hatip Lisesi konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (İmam Hatip Lisesi) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

feti: ey büyüklerimiz okulumuza önem verin ögrencı az ogretmen yok biiiiiz meslek dersi ögretmeni istiyrz - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
MUSTAFA: KİMSE BİZİM OKUL İLE İLGİLENMİYOR BAŞBAKANIMIZA MEKTUP YAZDIK KARŞILIK BEKLİYORUZ - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
SELEHATTİN: ÖĞRETMEN İSTİYORUZ YETKİLİLERE SESLENİYORUM - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
mehmet: öğrenci çok az buna çözüm istiyoruz ya öğrenci bulun yada bizi başka yere tayin edin - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.