İpsala harita ve uydu görüntüleri

Edirne iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 776 kilometrekare, nüfusu 23.030 dur. Yüzeyi dümdüz, tamamıyl... daha fazla bilgi

İpsala harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Edirne » İpsala haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki İpsala haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki İpsala haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.9302, Boylam: 26.3950

İpsala ilçesi belde ve köyleri

Ahır , Balabancık , Hıdırköy , Karaağaç , Korucu , Koyuntepe , Koyunyeri , Kumdere , Küçükdoğanca , Paşaköy , Pazardere , Sarıcaali , Sarpdere , Tevfikiye , Turpçular , Yapıldak

İpsala uydu görüntüsü

İpsala ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif İpsala haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

İpsala uydudan görüntüsü

İpsala konumu

İpsala konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (İpsala) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

zekiye: yunanistan il sınırı olasına rağmen kendini geliştirememiş bir belediyeye sahip olduğunu düşünüyorum yetkili birimlerden bu konu ile ilgili birazdaha gayret etmelerini diliyorum - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.