Karaağaç (İpsala) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Karaağaç harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Karaağaç, Türkiye topraklarında Edirne ilinin İpsala ilçesine bağlı bir köydür. Karaağaç yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Edirne » İpsala » Karaağaç köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Karaağaç haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Karaağaç haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0642, Boylam: 26.5297

Ipsala ilçesi belde ve köyleri

Ahır , Balabancık , Hıdırköy , Karaağaç , Korucu , Koyuntepe , Koyunyeri , Kumdere , Küçükdoğanca , Paşaköy , Pazardere , Sarıcaali , Sarpdere , Tevfikiye , Turpçular , Yapıldak

Karaağaç uydu görüntüsü

Karaağaç ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Karaağaç haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Karaağaç uydudan görüntüsü

Karaağaç konumu

Karaağaç konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Karaağaç) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.