İsrail harita ve uydu görüntüleri

İsrail resmi olarak İsrail Devleti (İbranice: מדינת ישראל) (Medīnat Yisra'el), (Arapça: دولة إسرائيل) (Dawlat Isrā'īl) Asya ve Afrika kıtalarının kesiştiği yerde bulunmaktadır. Coğrafi olarak, Asya kıtasında bulunmaktadır; batısında Akdeniz, kuzeyinde Lübnan ve Suriye, doğusunda Ürdün, güneyinde ise Mısır ve Kızıldeniz ile çevrilidir. daha fazla bilgi

İsrail harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

İsrail haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki İsrail haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki İsrail haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 31.0460, Boylam: 34.8516

Statik haritalar

İsrail uydu görüntüsü

İsrail ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif İsrail haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

İsrail uydudan görüntüsü

İsrail konumu

İsrail konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (İsrail) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Misafir: MAVİ MARMARA BASKININDA ÖLDRÜLEN 9 TÜRK VATANDAŞI,TÜRK DEĞİLDE İSRAİL VATANDAŞI OLSA İDİ.BİZE KARŞI NE GİBİ TEDBİRLER ALABİLİRLERDİ? ÇOK MERAK EDİYORUM! - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Abram: İsrail devletı ve hukumetı almıs oldugu kararla kendı halkını ve mılletını cok zedelıyor bu dayanılmaz bır durum olsa gerek dusunun sız halksınız basınızdakı ıdarıceler kararları ıle sıyonızım adı altında bır tarıkat gıbı ıdollarını uygulayarak tum dunyaya kendılerını sevdıreceklerı yerıne hep zorbacı rolu ustlenmelerı dıkkatlerı uzerlerıne almaları onların kendınlerine en buyuk gelecek ıcın bır tehdıtlerı cekmelerıdır.Artık uzlasma yolunda bır mılat yapmalalılar.Bız gelecekde hatalarla dıkkatler uzerınde bır ısraılı olmasını ıstemıyoruz dusunun kı ulkemızde dunyada herseyde onların yatırımları yeteneklerı ve zekalarının güzellıklerı dolu ınsallah dılıyorum kı bır gun barıscıl olur sadece ısraıl degıl tum dunya ıcın dıyorum saygılarımla ıyı gunler - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
YILDIZ: Fatih Sultan Mehmet istanbulu fethettiğinde ülkedeki gayrimüslim insanların namuslarının kendi namusları, onların güvenliğinin kendi güvenliği olduğunu bildirmiş ve din konusunda özgür kalmalarını hiç bir baskı altında kalmadan yaşamalarını sağlamıştır, burada değinmek istediğim konu şu ki İSRAİL konsolosluğunu taşlayarak veya konsolosun evini taşlayarak kendimize kötülük yapmış oluyoruz, sinirli olabiliriz fakat biz OSMANLI torunuyuz, böyle terörist ülkelere karşı başka şekilde cevap vermeyi en iyi ders vermeyi bilen ülkeyiz, bu yüzden sinirlerimize sahip çıkıp devletimizin arkasında olalım, FİLİSTİN'i Türkiyeden başka koruyan ülke kalmadı, - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
mediha: ben diğer arap ülkelerine sesleniyorum neden yanımızda değiler neden sesleri çıkmıyor bukadarmı korkuyorlar kahrolsun israil - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
kanka miletce kayser: insanlıga savunmasız insanlara silah yöneten devletleri allah onların yerlerini yerle bir etsin halaketsin zalimin zulmü varsa savunmasıların allahı var - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
çeçen_34: allah razi oslun çok haklsıjn mucadele85 yazdıklareının hepsinin doğru olduğunun kanaatindeğim kahrolsun siyonist recimler - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
mucadele86: allhın selamı muslumnların uzerinde olsun ilk etapta herkes kendince yorumlarını yaptı herkes kendi doğrularını paylaştı ama hakikat şuki nasıl bakarsanız öyle okur oyle yorumlarsınız konu israel israil tm anlamıylan süper güç olarak bilinmekte ve dunyada ençok dış ülkelere kaliteli mal tüketten süper güç ülkeler arasında yer almaktadır biz türkiyeli vatandaşlar olarak israili pek fazla sevmeyiz haksızda sayılmayız çünkü israil yönetimi muslumanlara eselden şimdiye kadar haksız yere musluman katletmiştir ve bunları onlardahi itiraf etmektedirler.. sorunları medeniyet çatışması değil onların sorunları irade savaşı yahudi ve musluman savaşı onlar yhudi anlayışını taşımakta ve benimsemektedirler yani musluman ve hıristiyan lar vediğer yahudi dışı butun mahlukatlar yhudiler için yaratıldığına inanırlar ve onları yahudi olmayan insanları istedikleri şekilde yargılayıp istedikleri şekilde infaz hakkına sahgip olduklarını savunurlar...onlardaki birlik beraberlik hiçbir toplulukta yoktur çok batilli inanç benimseyen mahlukatolup sayıca dunyada en az topluluk sayılmıştır bugun türkiyemizdeki aleviler kadarda olamayıp dunyaya hükmetme gücüne sahiptirler...yahudinin bir muslumn bi ulemaylan tartışırken şoyle soler ben anamlan yatarım sırf soyum tükenmesin bacımlan evlenirim sırf soyum tukenmesin gibi çok saçma ve batili innaç savunan toplluluk olarak başka bir dindende yahudi olamayacğının altını çizerek bugun dünyada bazı sosyalist kesimlşerin gönlüne taht kurmaktalar ve dunynuın bazı ve daha çok bölgelerde sevilip itifak halindedişrler bugun abd halıkını sevmeyip hıristiyan topluluğua kan kusturmak istyeyen israel yahudi toplkuluğu sırf dahaçıok gelişeyim gibi ideolojiği benimseyerejk abd hükümetrine üşaklık edip abd hükümetini ele geçirmeye çalışmaktadır bugun abd ve avrupa ülkelerinde bankalcılık kesiminde dünyada ön planda tutluıkmaktadır ve filisinimn li musluman kardeşlerimiz bugibi kocaman canavarlarala komşuluk etmektedir aslında filistinli muslumanlara göree israil diğe bir ülke yoktur kabullennememektedir ama şuan israil dünyada yahudi bir yonetimi ele almaya çalışmaktadır ve her ülkede onlara çalışan yahüdi mit jitemler vardır onlar prylan dunyay haim olaacakalrını düşünüp oşekilde planlar çiziyorlar ve bugun iran hareicinde bütün musluman ülkeşeri isrille mütefik halinderiler ama iran isrile karşı filistinlilere çok cidid bir yardım sürdürmektedir ve israli dimdik ayakta tutan coca cola türkiyede en çok tüketilen içecekler arsındadır ve budu bizim nekadar musluman olmamızın tahlili sonucudur ve lafın en kısası allahın sözu ayeti en çok güvenilen sozu (yahudi ve hıristinları dost edinmeyin onlar birbirlerin dostudurlar) der ve sizi kendi iradenize bıurakıp olumlu düşünüp ersselamun elykum ve rehmetullh allhın bereketi sizilergibi filistinli kardeşlerimizi seip unutamayanların üzerind eolsun - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
veysi/MÜCAHİT: Selam:Hemen konuya başlamak istiyorum. israil basit bir ülke malesef deyil ben o kahrolası ülkeye 3 defa çeşitli yerlerine gittim. İnsanlarını tanırım israilin nasıl kurul duğunu da çok iyi bilirim. Tarihlerinide en az herkes kadar iyi bilirim. sadede gelince güçlü bir ülke askeryesiyle dünyada örnek. malesef ABD başta olmak üzere ingirtere ve almanya arkasında.Ve daha önemlisi ATOM BOMBASIDA elinin altında ve istikbaratıda çok sağlam. Hatırlarmısınız bilmem? mısır,ürdün,suriye birleşip israile saldırdılar mısırın 172 tane uçağını daha kalkmadan yerde vurdular. suriyenin elindeki sınırlarda gitti ürdün zaten tarihindeki zararını gördü. Beni anlıyormusunuz?başka bir yol olmalı. - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
volkan: aslında yahudi diye bir ırk yok orada yaşayan israil halkının %90 ı hazar türküdür kabiliyetleri türk olmalarından gelmekte dinleride onları sömürmediği için muhtemelen süper güç devlet olacaklar. şalom - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
CİHADDD: YAW MİLLET BUNLARI MUSLUMAN DEVLETLERİN ARASINA SİVİLCE GİBİ KOYAN İNGİLTEREYE NEDEMELİ? - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
yanlız kurt: kahrol abd kahrol israil - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
uğur: kahrolsun siyonist israil.birini elime geçirsem kafa tasını parçalıcam onlar kadar acımasız bir ırk yoktur dünyada,ama bugun filistin yarın türkiye ,ey türkiye sana sesleniyorum büyüklügünü ve kudretini göster,istesen 1 gecede yok edersin onları - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
Gerçekçi: Sevgili arkadaşlar;Yaradan kıyımı,kötülüğü yasaklar.Allah sevgi,huzur ve esenlik bahşeder.Bu tüm kitaplarında vardır.Her ne kadar kitapları değişmiş ise de özünde bu vardır.Sonuçta herkes aynı Yaradana inanır,müslümanı,yahudisi,hıristiyanı.Kitabımızda der ki sana sataşmayana sataşma,kim sana bulaşırsa o zaman savaş.Fakat bu olayda neden İsrail e füze attı Hamas,neden bulaştı?Üstelik ikaz edildi,devam ederse biz de karşılık vereceğiz dendi.Buna rağmen devam ettiler ve sonuç ortada.Hamas halkını kurban etmiştir.Mühimmatı camiye yığarak işi yahudiler müslümanların kutsal evini bombalıyor,çoluk çocuk ölüyor noktasına getirmiştir.Bunu da başarmıştır,halkla içiçe olmakla.Şartlar böyle iken,yapan kadar yaptıran suçlu değil midir?Hatta buna izin veren daha da suçludur,Hamas ı da kınayın.Onlar bir terör örgütüdür,tıpkı PKK gibi... - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
oğuzlar: SONUÇ OLARAK YORUMLARINIZ DOĞRU YA DA YANLIŞ.HİÇ FARK ETMEZ;ARKADAŞLAR İSRAİL E BAKIP DÜŞMANLARIMIZA BAKIP ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMALIYIZ.ÇOĞU ARKADAŞLAR SORUYO NE YAPABİLİRİZ Kİ DİYE ÖNCELİKLE VATANIMIZI SEVMELİYİZ,TÜRKSEN KÜRT DÜŞMANLIĞI YAPMA.KÜRTSEN TÜRK DÜŞMANLIĞI YAPMA.BİRLİK VE BERABERLİK TEK ÇATI ALTINDA OMUZ OMUZA.GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ İSLAM ALEMİNİN DÜŞMANLARI BELLİ BIRAKALIM ARTIK SAĞI SOLU - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
star: Türkiyeyi sewiyoruz - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
hüseyin.kaya: israil.diye.bir.devlet.tanımıyorum.ancak.israil.oğulları.diye.bir.topluluk.vardır - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
bilgelik: Arkadaşlar cehalet kadar kötü 1 şey yoktur.Geçmişimizi unutmayalım ve okuyalım.Kitap ruhu ve aklı besler.Kitabımızın İLK cümlesi OKU dur.Bunu düşünelim lütfen ve İslamiyet i Allah ı doğru anlayalım... - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Selim seker: Olana Razi oLmak demek= isRail bize vuRdu susalım demek deiL. Allah namına düşününce Allahdan geLdi demektir o ne eyLerse güzel eyleR demektiR.yanlış anlaşılmasın herkese selam dua edin bizede. - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
SeLim seker: israili kimse sevmiyor. biz muslumanlar olarak elimizle bişey yapamadık dilimizle yaptık sevmedigimizi söyledik kalbimizle bugzettik. benim elimden ne gelirki gidip savasamamda onlarla din ugruna muslumanlar için. Allah bizi affetsin.dua edin guzel oluR insaaLlah.Olandan Razi isen Allahdanda razisin - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
KONYA: BİR AVUÇ İSRAİL ETRAFINDAKİ MÜSLÜMAN DEVLETLER TÜKÜRSELER TÜKRÜĞÜYLE BOĞULUR KENDİLERİDE BUNUN FARKINDALAR BİRLİK YOK ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN DUA EDELİM - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.