İstanbul Büyükşehir - Seyit Onbaşı İlköğretim Okul harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

İstanbul Büyükşehir - Seyit Onbaşı İlköğretim Okul (İlköğretim Okulu
Adres: YEŞİLKENT MAHALLESİ BALIKYOLU CD. OKUL SK. AVCILAR/İSTANBUL Telefon: 2126990550 Faks: 2125963336) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Avcılar » İstanbul Büyükşehir - Seyit Onbaşı İlköğretim Okul haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki İstanbul Büyükşehir - Seyit Onbaşı İlköğretim Okul haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki İstanbul Büyükşehir - Seyit Onbaşı İlköğretim Okul haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0324, Boylam: 28.7070

İstanbul Büyükşehir - Seyit Onbaşı İlköğretim Okul uydu görüntüsü

İstanbul Büyükşehir - Seyit Onbaşı İlköğretim Okul ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif İstanbul Büyükşehir - Seyit Onbaşı İlköğretim Okul haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir - Seyit Onbaşı İlköğretim Okul uydudan görüntüsü

İstanbul Büyükşehir - Seyit Onbaşı İlköğretim Okul konumu

İstanbul Büyükşehir - Seyit Onbaşı İlköğretim Okul konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (İstanbul Büyükşehir - Seyit Onbaşı İlköğretim Okul) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.