İsveç harita ve uydu görüntüleri

İsveç Finlandiya ile Norveç arasında yer alan kuzey Avrupa ülkesidir. Yaklaşık 9 milyonluk bir nüfusa sahiptir. Yüzölçümü: 449,964 km²'dir. Para Birimi İsveç Kronu'dur. Resmi dili bulunmamasına karşın de facto olarak İsveççe konuşulmaktadır. Fransızca, Almanca ve Fince de okutulmaktadır. Ancak küreselleşmenin etkisiyle İngilizce çok yaygın bir biçimde konuşulmaktadır. Başkenti Stockholm'dür. Toplam nüfusu 9,060,430 (84.) daha fazla bilgi

İsveç harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

İsveç haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki İsveç haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki İsveç haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 60.1281, Boylam: 18.6435

Statik haritalar

İsveç uydu görüntüsü

İsveç ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif İsveç haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

İsveç uydudan görüntüsü

İsveç konumu

İsveç konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (İsveç) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Misafir: merhaba ben sacit isveç ülkesini çok beğeniyorum ve bu ülkenin vatandaşı olmak istiyorum - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
knasball: sevgılı arkadaslar ben hayatımın en guzel zamnlarını ısvec stochol da yasadım ısvece gıdersenız gamlastana gıtmeyı unutmayın bırde hedıyelık bırsey alacaksanız kosta boda dan bır cam tabak alın ha bıde gıtmısken koknastunete gıtmeyı unutmayın tabıkı yukseklık korkunuz yoksa ama sodraya mutlaka gıtmelısınız ama kızlarından uzak durun kalbınızı kırarlar bu n otumda genclere - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
slayer: isveç ikea saab volvo nun üretildiği yerdir.dünya da nötr olan devletlerin başında gelir.sakin insanları vardır.ataist toplum ön plandadır.para birimi isveç kronorudur.1 ytl 5 kronor eder. tahta atları çok meşhurdur - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
husor: heyyy kulu lu hemsehrılerımıze selam olsun soyle bır baktım gectım guzel memleket vesselam kıymetını bılın haaaaaaaa bol kazanclar kolay gelsın...... - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.
SCANIA'CI GENÇ KAPTA: VALLA HİÇ GİTMEDİM DE SCANIA BU ÜLKEYE AİT OLDUĞU İÇİN MERAK EDİYORUM ÜRETİM YERLERİNİ - 5 yıl, 4 ay önce yazıldı.
turist sanem: göller ülkesidir abba pop grubu wardır stockholm''a gitmelisiniz - 5 yıl, 7 ay önce yazıldı.
turist sanem: göller ülkesidir abba pop grubu wardır stockholm''a gitmelisiniz - 5 yıl, 7 ay önce yazıldı.