İsviçre harita ve uydu görüntüleri

İsviçre (Almanca: die Schweiz, Fransızca: la Suisse, İtalyanca: Svizzera ve Romanş: Svizra), resmî adıyla İsviçre Konfederasyonu, Orta Avrupa’da Alp Dağlarında yer alan ve denize kıyısı bulunmayan bir ülke. Kuzeyinde Almanya, batısında Fransa, güneyinde İtalya ve doğusunda Avusturya ile Lichtenstein'a komşu olan ve tarihsel olarak bir konfederasyon olan ülke 1848 yılından beri bir federasyondur. Bankacılık ve finans sektörlerinde çok güçlü bir ekonomiye sahip olan İsviçre uzun süredir siyasi ve daha fazla bilgi

İsviçre harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

İsviçre haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki İsviçre haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki İsviçre haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 46.8181, Boylam: 8.22751

Statik haritalar

İsviçre uydu görüntüsü

İsviçre ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif İsviçre haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

İsviçre uydudan görüntüsü

İsviçre konumu

İsviçre konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (İsviçre) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

cemşit: avrupanın baglantisiz tek ülkesi bildigim kadariyla hiç bir uluslararasi kuruluş ile baglantisi üyeligi yok. dünyanın bankası olarakda bilinir - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
cengiz: la banane ısvıcrenın guzelıgınden - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
selçuk safak: işviçre çok güzel bi ülke arkasım oralı anlattı bana oraları. - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
mazlum muzlam: isviçre çok güzel ama hiç görmedim arkadaşım muhammet altundah orda obize söyledi güzel olduğunu köyüm susuz kurugöl karsta oturuyorum aekadaşıma selamla - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.