İsviçre harita ve uydu görüntüleri

İsviçre (Almanca: die Schweiz, Fransızca: la Suisse, İtalyanca: Svizzera ve Romanş: Svizra), resmî adıyla İsviçre Konfederasyonu, Orta Avrupa’da Alp Dağlarında yer alan ve denize kıyısı bulunmayan bir ülke. Kuzeyinde Almanya, batısında Fransa, güneyinde İtalya ve doğusunda Avusturya ile Lichtenstein'a komşu olan ve tarihsel olarak bir konfederasyon olan ülke 1848 yılından beri bir federasyondur. Bankacılık ve finans sektörlerinde çok güçlü bir ekonomiye sahip olan İsviçre uzun süredir siyasi ve daha fazla bilgi

Harita yükleniyor...
[harita yüklenirken lütfen bekleyiniz (toplam 65,39 KB)] İsviçre harita

Resmin boyutları: 841px x 1000px, Dosya boyutu: 66962byte (65,39 KB), Renk: , Formatı: .

Harita, sayfaya sığabilmesi için küçültülmüştür. Haritada yakınlaşmak veya uzaklaşmak için, resme iki kere tıklayın, üstteki + veya - işaretlerini ve/veya fareniz üzerindeki sayfa kaydırma aparatını kullanabilirsiniz.
Yorumlar - Lütfen konu (İsviçre) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

cemşit: avrupanın baglantisiz tek ülkesi bildigim kadariyla hiç bir uluslararasi kuruluş ile baglantisi üyeligi yok. dünyanın bankası olarakda bilinir - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
cengiz: la banane ısvıcrenın guzelıgınden - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
selçuk safak: işviçre çok güzel bi ülke arkasım oralı anlattı bana oraları. - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
mazlum muzlam: isviçre çok güzel ama hiç görmedim arkadaşım muhammet altundah orda obize söyledi güzel olduğunu köyüm susuz kurugöl karsta oturuyorum aekadaşıma selamla - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.