İtalya harita ve uydu görüntüleri

İtalya Cumhuriyeti ya da kısaca İtalya (İtalyanca:Repubblica Italiana) Avrupa'nın güneyinde, çizme biçimli bir yarımadanın ve Akdeniz'de Sicilya ve Sardinya adalarının üzerine kurulmuş bir ülkedir. Kuzeyinde Fransa, İsviçre, Avusturya ve Slovenya ile komşudur. San Marino ve Vatikan şehir-devletleri de bütünüyle İtalyan topraklarıyla çevrilidir. İtalya devleti vatandaşı olanlar ya da soyu İtalya ile bağlantılı olan kişilere İtalyan denir. daha fazla bilgi

İtalya harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

İtalya haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki İtalya haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki İtalya haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.8719, Boylam: 12.5673

Statik haritalar

İtalya uydu görüntüsü

İtalya ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif İtalya haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

İtalya uydudan görüntüsü

İtalya konumu

İtalya konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (İtalya) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

cahit : İtalya''dan yeni döndüm.Büyük umutlarla turla gitmiştim, ama hüsran uğradım.Roma,Napoli,Siena,Verona,Floransa,Garda Gölü ve Venedik başta olmak üzere 10 şehri 7 günde gezdim.Bu İtalyanlar senede 56-58 milyon turist geldiğinden turisten bıkmışlar çok turist değil en az adam bvaşı 3000-5000 euro harcayacak turist isitiyorlar.Esnaf turiste berbat davranıyorlar özellikle birşey almayacağınızı sezdiklerinde veya daha doğrusu çok birkaç soru sorduğunuzda bağırıp çağırmaya başlıyorlar ve sizi kovuyorlar .Bana bir seferinde pislik bir esnaf tarafından bıçak çekildi. Yani kendi paranızla kendize hakaret ettirmek istiyorsanız İtalyaya gidiniz.Roma metrosunu pislik götürüyor.Tuvaletlerin pislik içinde insanlar büyük abdestleini yapmaması için sökülmiş.Napolide cadde üzerinde lağım fareleri ve buna aldırmadan yanında yatan şarapçı gördük.Venedik kanallarında sanki lağım çukurunda gezer gibiydik.Bazı kısımları çok pis kokuyordu ve suyun rengi koyu yeşil adeta kapkaraydı.Yani adamlar kendi ürünlerini pazarlamayı çok ama çok iyi biliyorlar.Lütfen İtalya''ya gitmeyiniz. Teşekkürler. - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
izmirli: havasi tarihi yemekleri arabalari unlu....... - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
xxx: nesi ünlü - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.