İzlanda harita ve uydu görüntüleri

İzlanda, Atlas Okyanusu'nun kuzeyinde Grönland'ın güneydoğusu ile Norveç ve Britanya Adaları'nın arasında yer alan bir ada ve Avrupa ülkesi. daha fazla bilgi

İzlanda harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

İzlanda haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki İzlanda haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki İzlanda haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 64.9630, Boylam: -19.020

Statik haritalar

İzlanda uydu görüntüsü

İzlanda ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif İzlanda haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

İzlanda uydudan görüntüsü

İzlanda konumu

İzlanda konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (İzlanda) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

beşir ilhan: biliyorum ama bu kadar hakkım yok ama ne yepayım içimdeki şu okuma hasreti yokmu eskiden okumadığım için dışardaki hayata göz attım gerçektende hayat bambaşka çünkü hayat çok berbat ve içerdeki hayata baktım çok güzel çünkü okuyan insan işine gidip geliyor eğleniyo yiyor içiyor okumayan ise aç kalmaktadır işte ben aç ve birine muhtaç kalmamak için okumak istiyorum tabiki yardım aderseniz yardım edende etmeyendende alah razı olsun ADIM:BEŞİR İLHAN DOĞUM TARİHİM:10.13.1992 EV ADRESİ. YENİ HAL MAH. 6064 SOKNO.16 YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM - 5 yıl, 5 ay önce yazıldı.
BEŞİR İLHAN: lise 2 de okuyorum isterimki geri kalan okulumu orda yani izlandada bitirmek istiyorum lütfen yardım edin okumayı istiyorum çünkü bütün arkadaşlarım istedikleri yerde okumyıbaşarıyorlar oturdum ve düşünndüm benim onlardan farkım ney bu güne kadar yardı veya herhangi bir şey istemeye utandım yeter artık dedim ve yardım istiyorum lütfen ama lütfen yardım edinki dünyada kötülükten kurtulalımki dünyaya özelikle yurdumuza bağlı ve yükseltelim ADIM:BEŞİR İLHAN EV ADRESİ:YENİ HAL MAH. 6064 SOK.NO.16 MİMAR SİNAN OKULUN KARŞIŞI - 5 yıl, 5 ay önce yazıldı.
beşir ilhan: izlandada okumak istiyorum oradaki hayat bambaşka çünkü aynada seyrettik ailemle ve orayı beyendik isterdimki orda okumayı ama oraya gitmek için sırf okumaya ama gücümüz yetmiyor ne olur yardım edin bana ADIM: BEŞİR İLHAN EV ADRESİ:MERSİN YENİ HAL MAH. 6064 SOK. NO. 16MİMAR SİNAN OKULU KARŞIŞI YEŞİL EV - 5 yıl, 5 ay önce yazıldı.
beşir ilhan: izlandada okumak istiyorum oradaki hayat bambaşka çünkü aynada seyrettik ailemle ve orayı beyendik isterdimki orda okumayı ama oraya gitmek için sırf okumaya ama gücümüz yetmiyor ne olur yardım edin bana ADIM: BEŞİR İLHAN EV ADRESİ:MERSİN YENİ HAL MAH. 6064 SOK. NO. 16MİMAR SİNAN OKULU KARŞIŞI YEŞİL EV - 5 yıl, 5 ay önce yazıldı.