İZMİR-Maltepe Askeri Lisesi harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

İZMİR-Maltepe Askeri Lisesi (Spor ve İzcilik Okulu
Adres: BAKANLIK/ANKARA Telefon: Faks: email: ) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İzmir » Güzelbahçe » İZMİR-Maltepe Askeri Lisesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki İZMİR-Maltepe Askeri Lisesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki İZMİR-Maltepe Askeri Lisesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.3800, Boylam: 26.9217

İZMİR-Maltepe Askeri Lisesi uydu görüntüsü

İZMİR-Maltepe Askeri Lisesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif İZMİR-Maltepe Askeri Lisesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

İZMİR-Maltepe Askeri Lisesi uydudan görüntüsü

İZMİR-Maltepe Askeri Lisesi konumu

İZMİR-Maltepe Askeri Lisesi konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (İZMİR-Maltepe Askeri Lisesi) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

asker kızı: askeri liseye bu sene kızları alıyoarmış galiba nisanda belli olucak bnde bir kızım ve benim babaam asker ve bnde bu liseye gitmek istiyorum 3 yılda bir alıyolar kızları liselere ve bu sene 3. sene ve bu sene alcaklar galiba - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
yasemin: kızları almıolar buraya ama çok gzl bi lise çok da disiplinliymiş - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
kapitemonte: ya bnm erkek arkadasım bu okulda okuyor.. gercekten güzel bıyer olduunu sölüo ama cooooookk zor we sabır isteyen bı okul arkadaslar. cok heveslenmeyın bence.. - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
tecrübe: Dışı sizi içi beni yakar derlermiş. Dışarıdan çok güzel bir ye gibi görünse de siz dışına aldanmayın. Dışarıdaki liselerden çok daha zor bitirmesi. - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
kaFkeF: almıyolar kızları bide çok istekliler var fazla istemeyin:) abi tavsiyesi - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
Mert: Ohh Bea Ben kazandım sınavı size kolay gele - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
FIRTINA: Allahım inşallah hava harp okulunu kazanıp vatanımı milletimi bayrağımı diğer asker arkadaşlarım gibi korur gerekirse canımı feda ederim.tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun AMİİİN - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
idiris: bende vatani görevimi lisede yaptım çok güzel 1988.1 yaptım ama kızları olmıyolar maltepe askeri lisesi - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
erol: arkadaşlar bende lise 2 öğrencisiyim bu okula gelebilirmiyim - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
canad: kaç puanla alıolar ben 7.sınıfım nası girebilirim bana sölermisiniz - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
ben: ben gelıyorum bekleyın benı 20 gun sonra oradayım askerlıgımın gerı kalanınnı orada tamamlıcam - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
rüştü: bende çok istiyorum askeri lisesi ama keşke girebilsem ya tek isteğim bu - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
merve: keşke alsalardı sırf oara için daha çok çalısırdım ama geçti neyse össye artık benden geçti arkadaşlar sizlere BAŞARILAR DİLERİM UMARIM KIZLARDA ALINIR..! - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
emre : inşallah boyu uzatır da gideriz diğer yıllarda da allah şehit olmayı nasip etsin amiiinnn - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
bd: çok güzel bir yer haklısınız bende orda vatan görevimi yapıyorum - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
gülşah: yha bnde çok istiyorum ama kızları alıyorlarmı bilmiyorum .inş alırlarr - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Gülçn: Cok güzl bi lise bu lıseye gtmk istyrm inşallah kaznrm - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Gülçn ceylan: Ben gülçn 8.snf ögrncisym en büyük idealm bu lisyi kznmak - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Gülçn: Cok güzl bi lise bu lıseye gtmk istyrm inşallah kaznrm - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
onkan: hayatta tek istediğim şey... - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.