İzmir Buca Aybers Hikmet Karabacak Lisesi harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

İzmir Buca Aybers Hikmet Karabacak Lisesi (Lise
Adres: 205/6 SOKAK NO:9 KURUÇEŞME Telefon: 2324539500 Faks: 2324530802 email: ayberslisesi@hotmail.com) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İzmir » Buca » İzmir Buca Aybers Hikmet Karabacak Lisesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki İzmir Buca Aybers Hikmet Karabacak Lisesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki İzmir Buca Aybers Hikmet Karabacak Lisesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.3680, Boylam: 27.1949

İzmir Buca Aybers Hikmet Karabacak Lisesi uydu görüntüsü

İzmir Buca Aybers Hikmet Karabacak Lisesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif İzmir Buca Aybers Hikmet Karabacak Lisesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

İzmir Buca Aybers Hikmet Karabacak Lisesi uydudan görüntüsü

İzmir Buca Aybers Hikmet Karabacak Lisesi konumu

İzmir Buca Aybers Hikmet Karabacak Lisesi konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (İzmir Buca Aybers Hikmet Karabacak Lisesi) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

cemal: neriman yada adlı öğrencinizle görüşmek istiyorum - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
asi: mrh ben tugba 2 yıl öncekı ögrencınız sıze ulasmam lazım ama bır turlu olmuyor dıplamamı almam gerek sıze nasıl ulasa bılırım bılmıyorum rehber ögretmenınızı cok beyenıyordum fıgen hocam sızı cok ozledım bana sıze nasıl ulasacamı soyleyın lutfen ısmım tugba kıymet - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.