İzmit harita ve uydu görüntüleri

Kocaeli’nin merkez ilçesi olan ve aynı adı taşıyan Izmit, Körfez’in doğu ucuna yakın olan bir kıyı kentidir. Türkiye’nin Asya ile Avrupa arasındaki en önemli geçiş güzergahının üzerinde kurulmuş, tarihi bir kenttir. Büyük sanayi kuruluşlarının ve alışveriş merkezlerinin bulunduğu Izmit’in nüfusu köy ve bucaklarıyla birlikte toplam 342. daha fazla bilgi

İzmit harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Kocaeli » İzmit haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki İzmit haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki İzmit haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.7759, Boylam: 29.9483

İzmit ilçesi belde ve köyleri

İzmit uydu görüntüsü

İzmit ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif İzmit haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

İzmit uydudan görüntüsü

İzmit konumu

İzmit konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (İzmit) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

çıngar/canan: 1971 den berı izmit deyım gıt gıde bozuldu ıstanbulun kenar mahallesı oldu marmaranın en guzel kosesının ınsanlar tarafından boyle berbat edılmesı acıklı sarhosu hırsızı soyguncusu trafık ıskencesı dar yokus yolları dayanılır yer degıl hele havası tam zehır küpü aklı ve parası olan kaçar - 3 yıl, 3 ay önce yazıldı.
boşver: sapanca bi kere izmitin degil adapazarına aittir bilip bilmeden konuşmayınD: - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
bitkin_006: izmitin gusel sehır oldunu bılıom az cok cook sewdıgım ınsan war orda cok farklı bırı benım ıcın kocaelısporuda daha iyi yerlede gormek ıstıyorum baskentli olarak^^41^^06 - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
carsı: saffet sen bırak bu ışlerı bıladerr allahın koyunde yasıyosun sora ızmıte laf soluyosunn - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
izmitli: safet arkadaşımnerelisin bilmiyorum amaizmite çamur atmak okadar kolay değil başıboşve işe yaramaz sensinkiaklın eğlencede kızlarda izmit bir sanayi kenti keşke sende adam olsaydındabu imkanlardan faydalanabilseydin izmitli olmak ayrıcalıktır.senin gibi ordan burdan gelme insanların izmit gibi mega bir kente söz söylemeye hakkı yok bence sen topla bavulnu köyüne hayvanlarının başına dön anladınmı güzel kardeşim - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
ateşli esra: pişmaniyesi meşhurdur.kandırası güzeldir.sonra maşukiye,sapanca gibi yerlerde beğenilen yerlerdir.gezmenizi tavsiye ederim... - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
safet arısoy: İzmit haydutlar şehridir ne kadar gereksiz işe yaramaz insan varsa sanki burada toplanmıştır. İzmit kız tavlayamıyorsanız zaten baska hiçbir yerde tavlayamazsınız. Kızlarıda ayrı bi alem neyse bi fetiye caddesi birde yazın fuarı var onun dışında izmit bir halta yaramaz bir sürü itikopuğuyla ünlü bir ilimiz malesef izmit diğer adıyla gerzekler şehri de diyebiliriz - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.