Mecidiye (İznik) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Mecidiye harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Mecidiye, Türkiye topraklarında Bursa ilinin İznik ilçesine bağlı bir köydür. Mecidiye yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Bursa » İznik » Mecidiye köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Mecidiye haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Mecidiye haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.5779, Boylam: 29.6974

Iznik ilçesi belde ve köyleri

Aydınlar , Aydınlar , Bayındır , Bayındır , Boyalıca , Boyalıca , Çakırca , Çakırca , Çamdibi , Çamdibi , Çamoluk , Çamoluk , Çandarlı , Çandarlı , Çiçekli , Çiçekli , Derbent , Derbent , Dereköy , Dereköy , Dirazalı , Dirazalı , Elbeyli , Elbeyli , Elmalı , Elmalı , Göllüce , Göllüce , Görmüzlü , Görmüzlü , Hacıosman , Hacıosman , Hisardere , Hisardere , Hocaköy , Hocaköy , Inıklı , Inıklı , İhsaniye , İhsaniye , Karatekin , Karatekin , Kaynarca , Kaynarca , Kırıntı , Kırıntı , Kutluca , Kutluca , Mahmudiye , Mahmudiye , Mecidiye , Mecidiye , Mustafalı , Mustafalı , Müşküle , Müşküle , Nuzhetiye , Nuzhetiye , Orhaniye , Orhaniye , Osmaniye , Osmaniye , Ömerli , Ömerli , Sansarak , Sansarak , Sarıağıl , Sarıağıl , Süleymaniye , Süleymaniye , Şerefiye , Şerefiye , Tacir , Tacir , Yenişerefiye , Yenişerefiye , Yürükler , Yürükler

Mecidiye uydu görüntüsü

Mecidiye ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Mecidiye haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Mecidiye uydudan görüntüsü

Mecidiye konumu

Mecidiye konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Mecidiye) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.