Kütahya harita ve uydu görüntüleri

Kütahya rengârenk çinileriyle, Türkiye’nin çini atölyesi olarak bilinen, şifalı kaplıcaları ile meşhur, millî târihimizde müstesnâ bir yeri bulunan, Ege bölgesinin İçbatı Anadolu bölümünde yer alan il. 38o 70’ ve 39o 80’ kuzey enlemleri ile 29o 00’ ve 30o 30’ doğu boylamları arasında yer alır. daha fazla bilgi

Harita yükleniyor...
[harita yüklenirken lütfen bekleyiniz (toplam 15,97 KB)] Kütahya harita

Resmin boyutları: 816px x 1056px, Dosya boyutu: 16353byte (15,97 KB), Renk: , Formatı: .

Harita, sayfaya sığabilmesi için küçültülmüştür. Haritada yakınlaşmak veya uzaklaşmak için, resme iki kere tıklayın, üstteki + veya - işaretlerini ve/veya fareniz üzerindeki sayfa kaydırma aparatını kullanabilirsiniz.
Yorumlar - Lütfen konu (Kütahya) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

yorgun: meraba arkadaşlar ben ankaralıyım ama kutahya bambaska bı vatan ben hasretım az yaşadım ama omrumun en guzel gunlerıymış myer oraya gıtmek ıcın neler vermezdım ama cooooookkkk gec kadım benım yerıme gıden varsA slm soylesın o vatana - 2 yıl, 5 ay önce yazıldı.
asil: istanbulluyum küyahya meslek yüksek okulunda okudum okulum uzadı 4 sene boyunca kütahya ile alakalı dogal olarak çok fazla anım var baktıgım uydu resimleri bana ı günlerimi hatırlattı ilk gidişimde hiç begenmemiştim yabancılık çekmiştim ama daha sonra alıştım 2. memleketim oldu bi çok arkdaşım oldu kütahyadan sıkıldığım evimi özledigim çok oldu şimdi okul biteli 2 sene oldu kütahyayı,okulumu,öğrencilik hayatımı,arkadaşlarmı özlüyorum önümde askerlik var belki askerlik içinde gelirim... - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
kütahyalı43-1967: kütahyamız için yorum yazmıştım ama malesef yayınlanmamış nedense şimdi tekrar yorum yazmak istedim. ben bursada ikamet etmekteyim fakat kütahyalıyım kütahyamız çinileriyle ve şifalı kaplıcalarıyla meşhur güzel bir ilimizdir birde bursa gibi fabrikalarıyla sanayisiyle gelişmiş bir il olsaydı kim bilir bence daha güzel bir il olurdu nedenmi diyecek olursanız kendi ilimizde çalışırdık dışarıyada göç olayı fazla olmamış olurdu inşallah bu dediklerim günün birinde gerçek olurda kütahyamız daha zengin bir il konumunda olur benim temennim bu arkadaşlar bundan sonra sizlerin yorumu ne olur bilmiyorum buradan bütün kütahyalı hemşehrilerimi selamlıyorum. - 3 yıl, 10 ay önce yazıldı.
kütahyalı43: ben kütahyalıyım ama bursada ikamet etmekteyim kütahyamızında bursa ili gibi gelişmesini çok isterim örneğin araba fabrikaları-tekstil-beyazeşya fabrikaları gibi birçok fabrikanın kurulmasını çok isterim böyle bir adım atılması kütahyamızdan diğer illere göç olaylarını azaltır ve böylecede işsizliği bir nezlede olsa azaltmış olur bilmiyorum doğrumu yazdım arkadaşlar kütahyamız buna layıktır hemde fazlasıyla hakediyor bunu bu yorumuma sizler nedersiniz arkadaşlar. güzel kütahyam sen herşeylere layıksın layıkda olacaksın. - 3 yıl, 10 ay önce yazıldı.
ıssız adam: Bir zamanlar sevdiğim insanın orda olması nedeniyle yıllarca trenle gidip geldiğim memkelet. Haşhaşlı ekmek tadı hala damağımda..Her sokağında sevdiğimin hatıraıyla dolu oldugun için tekrardan gitmeye cesaret edemediğim yer ! - 3 yıl, 10 ay önce yazıldı.
kartal: askerliğimin engüzel günleri burada geçti 2. memleketim oldu sanırım:) - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
MEYDAN MAH MUHTARI: arkadaşlar ulaşım çok rahat her yarım saatte araba bulunur .aizanoi ye görmenizi gerçekten tavsiye ederim . ZEUS TAPINAGI MOZAİKLİ HAMAM ROMA KÖPRÜLERİ EFES ANTİK TİYATROSUNUN EŞİ DÜNYANIN İLK BORSASI DAHA NELER NELER - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
yüksel: Ben 1979-1980 ögretim yilinda ticaret liseinde okudum. Su an almanyadayim arkadaslarima ulasmak istiyorum, özellikle arkadasim ömere - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
ayseni: ben kütahya teknik lise makina bölümünde okudum kütahyalıyım iş nedeniyle 14 yıldır isanbuldayım halende buradayım.1994-1995 mezunuyum ayşe Karadağlı köksaldı ögretmenlerimle arkadaşlarımla ve dostlarımla görüşmek isterim.2 yıldır kütahya da gelemedim çok özledim memleketimi memleketim isanlarını ayse_koksaldi@hotmail.com - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
EZGİ: MERHABA ARKADAŞLAR KÜTAHYANIN TARİHİ YERLERİ GÖRÜLMEYE DEĞERDİR HERKEZİN GEZİP GÖRMESİNİ TAVSİYE EDERİM.... - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
zeki: evliya çelebi, kütahya''lıdır.ismi bir semte verilmiştir. germiyan oğulları bu bölgede yaşamıştır.batıda olmasına rağmen doğuyu aratmayacak bir ilimizdir.(ömrümün 5 yılı burada geçti) - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
ramazan: tavşanlı ilçemizin derbent köyünü bilmeyenler internetten recepaydoğdu.comu girin - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
vatan 43 mekan 35: ben kütahya azot ilk öğretim okulunda okudum 1970 doğumluyum öğretmenim nuray ertandı arkadaşlarımla görüşmek istiyorum hepsini merak ediyorum şuan izmirdeyim selamar. - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
vatan 43 mekan 35: selam herkese ben kütahyalı olmaktan dolayı çok mutlu ve bir okadarda gururluyum kütahya merkez doğumluyum ama iş için izmirde ikamet etmekteyiz eşim altıntaş ilçesinden izmirden herkese selam.kütahyayı çok özledim en kısa zamanda görürüm inşallah. - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
ramazan: kocak köyü çok güzel yerdir. koçak deresiyle meşhurdur. - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
hiis: selam kutahya hava indirme acemi birliği tam olarak hanki semtine yakın - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
sree: kütahyada 213 bin nüfus nerde ya atmayın yuh yani okadar olamaz asla.. - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
mRt: Gedize ulaşım nasıldır ? Gedizde oturduğumu varsayarsak kütahyaya ya da uşaka gitmek istersem ne zamanlar ve hangi saatlerde araç vardır? Bunlar hakkında detaylı bilgi verirseniz sevinirim. - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
mavi şimşek : ben kütahyalıyım ve kütahyasporluyum kütahya ilinin nufusu 213 bin dir kütahyanın çinisi dünyada meşhurdur kütahyada bir çok tarihi eser vardır. bunlardan birkaçını size sayabilirim.kütahya kalesi,tarihi küçük hamam,macar milli kahramanı kossuth müzesi,dünyadaki ilk ticaret borsası,çini müzesi,frig vadileri,germiyan konagı,ve ayrıca kütahyanın simav ilçesindeki eynal kaplıcalarını görmenizi tavsiye ederim. - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
bozüyuklü: suluköyü bilmeyen hemşerilerime kütahyaya 45km olup bilecik sınırına 7kmdir seyitömer istikametindedir - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.