Kınık harita ve uydu görüntüleri

Kınık: 1990 sayımına göre toplam nüfûsu 37.617 olup, 17.167’si ilçe merkezinde, 20. daha fazla bilgi

Kınık harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İzmir » Kınık haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kınık haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kınık haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.0859, Boylam: 27.3818

Kınık ilçesi belde ve köyleri

Arpaderi , Arpaseki , Aziziye , Bademalanı , Bağalanı , Balaban , Büyükoba , Cumalı , Çaltı , Çanköy , Çiftlikköy , Değirmencieli , Dündarlı , Elmadere , Hamzahocalı , Işıklar , İbrahimağa , Kalemköy , Karadere , Karatekeli , Kocaömerli , Kodukburun , Köseler , Mıstıklar , Musacalı , Ortulu , Poyracık , Sucahlı , Taştepe , Yayakent , Yaylaköy

Kınık uydu görüntüsü

Kınık ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kınık haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kınık uydudan görüntüsü

Kınık konumu

Kınık konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kınık) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.