Kınalıada harita ve uydu görüntüleri

Kınalıada (Yunanca: ``Πρώτη`` ``Proti``), Prens Adaları diye bilinen ada topluluğu içinde İstanbul`a en yakın adadır. Belki de bu yüzden, Bizans döneminde ada sürgünlerinin çoğu buraya getirilmiştir. Bu sürgünlerin en önemlisi Romanos Diogenes`tir. daha fazla bilgi

Kınalıada harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Kınalıada haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kınalıada haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kınalıada haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.9085, Boylam: 29.0472

Kınalıada uydu görüntüsü

Kınalıada ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kınalıada haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kınalıada uydudan görüntüsü

Kınalıada konumu

Kınalıada konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kınalıada) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

belin ada: evet süper bir yer... - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
hasan doğan: ben burada doğdum.15 yaşıma kadar burada büyüdüm.eski hali ile çok güzeldi.şimdi ise biraz bakımsız kalmış.her çoçuğun büyümek istediği bir yer olarak görüyorum.çok güzel kapı komşuluklarımız vardı.oradan her ayrılan, sanırım orayı aramıştır.akrabalarımızdan daha çok biribirimizi benimsediğimiz bir yerdi.öyle bir güzelliği bir daha yaşayacağımı sanmıyorum.saygı ve sevgilerimle. - 6 yıl, 0 ay önce yazıldı.