Gelenbe (Kırkağaç) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Gelenbe harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Gelenbe, Türkiye topraklarında Manisa ilinin Kırkağaç ilçesine bağlı bir köydür. Gelenbe yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Manisa » Kırkağaç » Gelenbe köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Gelenbe haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Gelenbe haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.1775, Boylam: 27.8477

Kırkağaç ilçesi belde ve köyleri

Alacalar , Alifakı , Bademli , Bakır , Bostancı , Çaltıcak , Çiftlikköy , Çobanlar , Demirtaş , Dualar , Fırdanlar , Gebeler , Gelenbe , Gökçukur , Güvendik , Hacet , Halkaavlu , Hamidiye , Hamitli , Işıklar , İlyaslar , Karakurt , Kınık , Kocaiskan , Kuyucak , Küçükyaya , Musahoca , Oveçli , Sakarlı , Siledik , Söğütalanı , Yağmurlu

Gelenbe uydu görüntüsü

Gelenbe ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Gelenbe haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Gelenbe uydudan görüntüsü

Gelenbe konumu

Gelenbe konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Gelenbe) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Erzurumdaki Gelenbel: Gelenbe, belki içinde yaşayanlar için değersiz olabilir ama dışarıda yaşayan Gelenbeliler için çok değerlidiBenim için öyle.. çok özledim köyümü. - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
MISTIK/GELENBELİ: GELENBE TEMBEL İNSANLARI İLE ÜNLÜDÜR.BENDE BİR GELENBE DOĞUMLU OLARAK EN ÇOK BUNDAN RAHATSIZ OLURUM.TÜTÜN,KAVUN,ZEYTİN,SEBZE EN ÇOK EKİLEN ÜRÜNLERDİR.ŞAİR EŞREF VE OSMANLI MATAMATİKÇİSİ GELENBEVİ İSMAİL EFENDİ BURADA DOĞMUŞTUR.ORTASINDAN BAKIR ÇAYI GEÇER ANCAK YAZIN ÇAYIN SUYU KURUMAKTADIR.YAZIN HALKIN COĞU OVAYA TAŞINIR.RÜZGARI SÜREKLİ ESMEKTEDİR.SON ZAMANLARDA YEL DEĞİRMENLERİ İLE DONATILMIŞTIR.GEZİLECEK YERLER ARASINDA AZ SAYIDA KALAN ESKİ TAŞ EVLER VE CİVAR TEPELERDE BULUNAN BİR KAÇ MAĞARADIR.YAZIN OVANIN GÖRÜNTÜSÜ CEZBEDER. - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.