Kırklareli harita ve uydu görüntüleri

Kırklareli Türkiye'nin Trakya bölümünde yer alan il. Batı sınırımızdaki Kırklareli, Marmara bölgesinin Istranca ve Ergene bölümleri üzerinde bulunmaktadır. Trakya’nın en büyük ili olup, İstanbul, Karadeniz, Tekirdağ, Edirne ve Bulgaristan ile çevrilidir. 41° 14’ ve 42° 00’ kuzey enlemleri ile 28°53’ ve 26°13’ doğu boylamları arasında yer alır. Trafik numarası 39’dur. daha fazla bilgi

Kırklareli harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Kırklareli haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kırklareli haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kırklareli haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.7303, Boylam: 27.2158

Statik haritalar

Kırklareli ilçe haritaları

Babaeski, Demirköy, Kofçaz, Lüleburgaz, Pehlivanköy, Pınarhisar, Vize

Kırklareli uydu görüntüsü

Kırklareli ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kırklareli haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kırklareli uydudan görüntüsü

Kırklareli konumu

Kırklareli konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kırklareli) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

esentürk: Kırklarelinin en güzel yerleri yıldız dağları istiranca ormanları.dupsina mağraları ve sahil kasbası İĞNEADA Gerçekten bir doğa harikası karadenizi en kuytu sakin koyları ve uzun ızsız pilajları burada görmeden inanılmaz .görmelisiniz - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
Berat atalay : Sergen köyune selamlar berat atalay borekci murat - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
osi: kıklareli bence hiç güzel değil hiç sevmiyorum - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
Süleyman Cebeci: Erikler köyündeki tüm akraba ve eşe dosta selam ederim ibram ağların HASAN,ın oğlu SÜLEYMAN CEBECİ yabancılara köyümüzün 5 km dışındaki tarihi kaleyi gezmelerini tavsiye ederim MUHTEŞEMDİRRRRRRRRRRRRRRRRRR. s unutmayanda hiç unutmayana d - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
volkan: Herkesi kıyıköye bekleriz - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
volkan: kıyıköy turistik ve tarihi bir yer.ayanikola manastırı,aşıklar tepesi,liman,selvez koyu,deniz feneri,balık lokantaları,balık dükkanları,belediye plajı,liman plajı,kazan ve pabuç dereleri,2 adet baraj,traking sahaları say say bitmez KIYIKÖY anlatılmaz yaşanılır :)) - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
volkan: kırklareli denince akla ilk gelen KIYIKÖY dür.yeşilin maviyle ahenkli bir biçimde buluştuğu cennet kıyıköy isatnbula 1.5 saat uzaklıkta herkesi bekliyoruz - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
x1: pekmezli değil PEHLİVANKÖY olacak o ilçenin adı. nası desteksiz atmışsınız. - 5 yıl, 4 ay önce yazıldı.
yasar karakoç: 31 yıldır sergen kasabasındayım.sergene ıstanbuldan bıle pıknık yapmaya et almaya ve temız havasından faydalanmaya gelırler sergene gelin omrun artsın - 5 yıl, 6 ay önce yazıldı.
yasar karakoç: sergen kasabasında et yemenın keyfını surun.sergen doga guzellıklerı soguk sularıyla cennetten farksız - 5 yıl, 6 ay önce yazıldı.
yasar karakoç: sızi sergen kasabasına beklıyoruz - 5 yıl, 6 ay önce yazıldı.
ÜLKE GEZGİNİ: PINARHİSAR İLÇESİ AYÇİCEK BİTKİSİNİN EN ÇOK BAL NEKTARI VEREN BÖLGESİDİR BUNU DEĞERLENDİREN İLÇE ARICILIGI GELİŞTİRMİŞ PINARHİSAR ÇİCEK BALI İSMİNDE BAL ÜRETİYORLAR EDİRNEDEN- KARSA İKRAM İCİN BU BAL HEDİYE OLARAK GÖTÜRÜLÜYOR

TADINI ADINI YÖRESİNDEN ALAN BAL ÇOK GÜZEL OLUP BÜYÜK FİRMALAR TOPTAN ALIP KENDİ NAM ADIYLA PAKETLEYİP SATMAKTADIR

TAVSİYEM: SİZ YİNEDE İLÇEDEN GEÇERKEN PINARHİSAR BAL ETİKETLİ KAVONOZLU BALI ALIP YİYİN VEYA HEDİYE GÖTÜRÜN - 5 yıl, 6 ay önce yazıldı.
PINARHİSARLI: PINARHİSAR NUFUSU İLCE MERKEZİNDE BEŞBİN DEĞİL ON BİR BİNDİR LÜTFEN DÜZELTİN - 5 yıl, 6 ay önce yazıldı.
Vize-Kırklareli: Sadece senin köy değil benim köy de yok ve birçok herhalde daha sonra eklerler lütfen biran önce. teşekkürler. - 6 yıl, 10 ay önce yazıldı.
SEVKET: Beyler buharitada benim köyüm neden yok? Kirklareine 3km yani KARAKOC KOYÜ yani Ahmetce köyünün 2km altinda.köyüm 150 Hane yani Ahmetcen 2kat nüfusu büyük.LÜTFEN haritaya koyarsaniz sevinirim SAYGILARIMI SUNARIM IYI BAYRAMLAR - 6 yıl, 0 ay önce yazıldı.